Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego: Trzy pary Sokoła na podium

Spośród sześciu par Sokoła trzy wytańczyły medale, dwie awansowały do finału a jedna uplasowała się tuż za ścisłym finałem.

Najlepszą parą Sokoła był duet: Mikołaj Włoch i Katarzyna Kosińska, którzy w bardzo mocno obsadzonej kategorii 12-13 lat, klasa „E” wytańczyli 1 miejsce

W turnieju, który odbywał się w hali sportowej na Zarabiu tańczyło przeszło 150 par z 33 klubów z całej Polski. Najlepszą parą Sokoła był duet: Mikołaj Włoch i Katarzyna Kosińska, którzy w bardzo mocno obsadzonej kategorii 12-13 lat, klasa „E” wytańczyli 1 miejsce. Tuż za podium uplasowali się ich koledzy tańczący w tej samej kategorii: Tomasz Fugiel i Weronika Markus. Natomiast poza finałem była trzecia para Sokoła, tańcząca w tej kategorii Adrian Szczepkowski i Natalia Szczepkowska.

Medale zdobyli także tancerze kategorii 14-15 lat, klasa „E”: Szymon Rzepka i Oliwia Ligara – złoty medal oraz Patryk Motyka i Martyna Wójcik – srebrny. W finale znalazła się także para tańcząca w kategorii powyżej 15 lat, klasa „E”: Dominik Szyrszeń i Aleksandra Koch, która ostatecznie uplasowała się na 5 miejscu.