Piłka nożna, B-klasa: Górki-Raba II Dobczyce 5:2 [WIDEO]

Górki Myślenice wygrały pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Drużyna z Myślenic pokonała Rabę II Dobczyce 5:2

Dosyć nieoczekiwanie pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Ich szczęście trwało 10 minut, bo Górki dosyć szybko doprowadziły do remisu. Bramki w końcówce pierwszej i drugiej połowy zdobyte przez gospodarzy ostatecznie pogrzebały szansę Raby II na dobry wynik. Bramki dla ekipy z Górnego Przedmieścia zdobyli: Marek Zięba x3, oraz po jednej Jarosław Kuchnia i Karol Klimas.

Według Was największe szanse na awans do wyżśzej klasy rozgrywek spośród myślenickich drużyn ma Dalin. Jak dotąd stawia na niego 56% ankietowanych, w awans Górek wierzy co trzeci z Was (32%), a w Orła  13%.

Skład Górki: Szymon Podoba – Arkadiusz Skawski, Kamil Plewa, Bartłomiej Bednarz – Krzysztof Łętocha (46’Marcin Hudaszek), Paweł Dąbrowa, Vasilis Tomazos (61’Mateusz Biela), Mateusz Obierzyński (kapitan, 72’Karol Klimas), Wojciech Lijewski (46’Ignacy Dudek) – Marek Zięba, Jarosław Kuchnia
Ponadto na ławce: Tomasz Stanach, Marek Ulman, Daniel Burkat