Piłka nożna, V liga: Wygrana Dalinu w pierwszym meczu

W pierwszym meczu po rocznej przerwie, piłkarze Dalinu wygrali z Podgórzem Kraków 5:2

Dalin wrócił do gry po rocznej przerwie. Po reaktywacji drużyna zamiast w III występuje w V lidze w grupie krakowskiej

Pierwszy mecz Dalin zagrał z Podgórzem Kraków i wygrał 5:2. Dwie bramki strzelił Andrzej Biel, dwie Dawid Kałat i jedną Rafał Ogrodny.

Według Was największe szanse na awans do wyżśzej klasy rozgrywek spośród myślenickich drużyn ma Dalin. Jak dotąd stawia na niego 56% ankietowanych, w awans Górek wierzy co trzeci z Was (32%), a w Orła  13%.

Komentarze (5)

• 18 sie 2015

Brawo Dalin!!
    Aż miło było popatrzeć jak piłka chodzi między zawodnikami!!
    Przyznać muszę że jeszcze miesiąc temu nie wierzyłem w to co się mówiło na mieście, że wychowankowie wracają do klubu a tutaj proszę, pierwszy mecz i niesamowicie mocna kadra!
    Widać było różnicę między tym jak grał Dalin złożony z zaciągu krakowskiego a jak grał "swoimi", walka, wślizgi i radość po każdej bramce! Świetne momenty :)
    Pochwalić należy też młodych chłopaków których jeszcze nie za bardzo kojarzę, bardzo dobry mecz młodego stopera i chłopaka który wszedł w drugiej połowie na prawie skrzydło!
    Widać że w Dalinie praca z młodzieżą odbywa się na bardzo dobrym poziomie!
    Trzeba mieć nadzieję że frekwencja na trybunach nie była tylko jednorazowa i że na każdym meczu będzie taka ilość kibiców jak ostatnio.
    ps. Nagłośnienie i spiker do poprawy:)

Z kibicowskimi pozdrowieniami i oczywiście Dalin do boju!!!!!!!!!!!!!!!!

24 3 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
    18 sie 2015

Popieram mecz bardzo ładny, brakło precyzji i było by 7 bramek.
    Nagłośnienie przerywa i było źle wyregulowane. Kilka meczy razem i powinno być dobrze