SIATKÓWKA: Dalin-Wisła 3:0

Dla "Dalinianek" zajmujących 6 lokatę mecz z liderem tabeli AZS AGH Wisła Kraków wydawał się być z góry przegrany. Jednak dziewczyny wygrywając 3:0 sprawiły miłą niespodziankę mocno dopingującym je kibicom

Dalin Myślenice - AZS AGH Wisła Kraków 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)

Dalin: Anna Wojtan, Żaba, Woźniczka, Krasińska, Szlachetka, Świerczyńska, Pietrzyk (libero) oraz Agnieszka Wojtan

Pierwszy set dziewczyny rozpoczęły popełniając bardzo dużo błędów , czego konsekwencją była wysoka przewaga liderek grupy IV - 4:0, 14:9. Następnie rozpoczęła się gonitwa gospodyń, 16:14, 21:21. Seta zakończył skuteczny atak Magdaleny Żaby. Drugiego seta myśleniczanki zagrały koncertowo.

Od początku zapracowały sobie przewagę 3 punktów, która stopniowo się powiększała. W drużynie gości, na boisko weszła Agnieszka Seta, dobrze znana kibicom Dalinu była zawodniczka naszej drużyny. Na tablicy widniał wynik 7:3, 13:8, 19:15, 23:16. Trzeci set był bliźniaczy do drugiego. Skuteczna gra całego zespołu w ataku i w bloku, wspaniała obrona Joanny Pietrzyk, która zdawała się mieć aspiracje, aby wypaść lepiej niż córka Magdaleny Śliwy - Iza.

Przewaga kilku punktów (8:4, 12:7, 16:10, 22:15) pozwoliła spokojnie wygrać mecz. Była to niezmiernie miła niespodzianka, zarazem wygrać i zrewanżować się za porażkę z liderem. Myśleniczanki zasłużyły na pochwałę szczególnie za bardzo wyrównaną grę. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Joanna Pietrzyk, natomiast w drużynie gości - Izabela Śliwa.