Badminton: Otwarte Mistrzostwa Myślenic 2016
- 25 kwietnia 2016
W zawodach wzięło udział 58 zawodników. W kat. open pierwsze miejsce zajął Tomasz Matoga z TKKF Uklejna Myślenice
W zawodach wzięło udział 58 zawodników, którzy przybyli z takich miejscowości jak: Kraków, Gorlice, Bolesław, Wieliczka, Brzesko, Myślenice, Rzeszów, Tarnów, Opole oraz z takich klubów jak: UKS Lider Siercza, LABA Radzonków, AZS UEK Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, UJ Kraków, UKS KSBad Kraków, TKKF UKLEJNA Myślenice.
Podczas Mistrzostw zostały wręczone nagrody za Klasyfikacje Generalną Cyklu Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice w sezonie 2015/2016.
Na podium Otwartych Mistrzostw Myślenic 2016 stanęli:
SINGIEL OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Dariusz Walas - Rzeszów
3.Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
SINGIEL KOBIET -34
1.Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2.Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Marta Wysypoł - LABA Radzionków
SINGIEL KOBIET +35
1.Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2.Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Robert Borszcz - LABA Radzionków
3.Mariusz Masztafiak - Gorlice
SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1.Andrzej Szawłowski - Opole
2.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice
SINGIEL AMATOR
1.Mariusz Tochowicz - Tarnów
2.Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków
3.Szymon Wyrwa - Kraków
GRA PODWÓJNA OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Tomasz Urbanik / Dariusz Walas - AZS AGH Kraków / Rzeszów
Na podium w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice 2015/2016 stanęli:
SINGIEL OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3.Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice
SINGIEL KOBIET -34
1.Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2.Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
SINGIEL KOBIET +35
1.Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2.Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Jolanta Wyrwa - Kraków
SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Robert Borszcz - LABA Radzionków
3.Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Andrzej Szawłowski - Opole
3.Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice
SINGIEL AMATOR
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Mariusz Tochowicz - Tarnów
3.Robert Borszcz - LABA Radzionków
GRA PODWÓJNA OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Wojciech Kasperek / Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
Komentarze