Piłka nożna, B-klasa: Zwycięska inauguracja Górek

Inauguracyjne spotkanie Górek Myślenice w B-klasie myślenickiej gr. I zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Łukasza Zająca 7:3

Chociaż spotkanie wskazuje na bardzo złą grę defensywną obu ekip, to
jednak trzeba zaznaczyć, że pojedynek w Opatkowicach z pewnością był
nie lada gratką dla kibiców z powodu wielu bramek w wykonaniu obu
stron.

Górki zasłużenie pokonały przeciwnika, który wraca dopiero po półtora rocznej przerwie spowodowanej przerwaniem działalności zespołu. W tabeli obie ekipy mają po 3 pkt, z tym, że myśleniczanie rozegrali jedno spotkanie mniej.

OSS Opatkowianka Opatkowice – LKS Górki Myślenice 3:7 (2:3)
Bramki: 0:1 17’ Plewa as. Hudaszek 1:1 20’ ??? 1:2 24’ Zając as. Zięba 2:2 41’ ??? 2:3 44’ Zając as. Zięba 2:4 51’ gol samobójczy 3:4 54’ ??? 3:5 55’ Zięba as. Biela 3:6 67’ Zięba as. Biela 3:7 90’ Plewa
Górki: Tomasz Stanach – Kamil Plewa, Arkadiusz Skawski, Dariusz Spórna – Marek Ulman (66’ Paweł Szatan), Marcin Hudaszek (kapitan), Andrzej Szlachetka (71’ Damian Górnik (78’ Jan Ulman)), Mariusz Wyroba, Mateusz Biela – Łukasz Zając (60’ Mateusz Obierzyński), Marek Zięba