Siatkówka: WYBITNI najlepszym zespołem I Otwartego Turnieju Ligi LAS pod Dalinem

W pierwszej imprezie organizowanej przez LIGĘ LAS pod DALINEM udział wzięło 11 drużyn, które reprezentowało prawie 100 siatkarzy. WYBITNI pokonali w finale drużynę CZWARTKÓW 2:1

Rozgrywki toczyły się w trzech grupach, następnie rozgrywano mecze półfinałowe oraz mecze o poszczególne miejsca w klasyfikacji końcowej. W ciągu pięciu godzin rozegrano 22 mecze. Do dyspozycji zawodników były trzy boiska, na których praktycznie bez przerw toczyły się rozgrywki.

Ostatecznie zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy drużyny WYBITNI, którzy pokonali w finale drużynę CZWARTKÓW w stosunku 2:1 (17:25; 25:23; 15:8).
W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się zawodnicy drużyny BUZDYGANY, którzy wygrali z drużyną LIDERSI w stosunku 2:0 (25:20; 25:19).

Mecze były zacięte i bardzo często o wyniku meczu decydowały ostatnie rozgrywane piłki w setach. Uwzględniając, że jedna porażka mogła przekreślić szanse drużyny na dobre miejsce w turnieju oraz napięty harmonogram meczy zawodnicy zmuszeni zostali do pełnej mobilizacji w trakcie całego turnieju. Tak więc nikt się nie oszczędzał i walczył o każdą piłkę na parkiecie.