Jeździectwo: Tytuł mistrza i wicemistrza Polski dla Hejnału Krzyszkowice

Aleksandra Pustuła zajęła drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Polski, natomiast Katarzyna Cichoń w otwartych Mistrzostwach Polski Młodych Koni zajęła pierwsze miejsce

Zawodniczki z sekcji jeździeckiej LKS "Hejnał"Krzyszkowice, Aleksandra Pustuła oraz Katarzyna Cichoń reprezentowały klub na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych.

W kategorii koni 5 letnich klasa P 51,5 km Aleksandra Pustuła na klaczy arabskiej Pethra (stadnina AlMar Arabians Jawornik) zajęła drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Polski, tracąc do lidera zaledwie 19 sek.

W kategorii koni 6 letnich klasa N 82 km, Katarzyna Cichoń na ogierze arabskim Artist (stadnina Paw Arabians Jaśkowice) w otwartych Mistrzostwach Polski Młodych Koni zajęła pierwsze miejsce.

Dla jeźdźców z Hejnału były to ostatnie zawody w tym sezonie.  W ciągu ostatnich dwóch lat tytuł Mistrza Polski zawodnicy z Hejnału zdobyli trzykrotnie. Na wszystkich zawodach krajowych zajmowali pierwsze lub drugie miejsce na podium.