Biegi przeszkodowe: Ma dopiero 19 lat, ale już zajmuje czołowe miejsca w kraju

Drugie miejsce w Runmageddon Poznań i 4 w Mistrzostwach Polski Biegów Przeszkodowych to ostatnie wyniki Sebastiana Kasprzyka ze Stojowic

O Sebastianie głośno zrobiło się po wrześniowym udziale w myślenickiej wersji Runmageddonu. Strażak ze Stojowic zajął piątek miejsce na dystansie 12 kilometrów i drugie w nocnym biegu na 6 km.

Obecnie reprezentujący barwy xRunners Team Polska, Sebastian wystartował w poznańskiej edycji zawodów Runmageddon w kat. Rekrut (6km i 30 przeszkód) i zdobył 2 miejsce na 1400 zawodników. Dzień później wystartował w I Mistrzostwach Polski Biegów Przeszkodowych w Poznaniu i został 4 najlepszym biegaczem w Polsce oraz zdobył 2 miejsce drużynowo z drużyną xRunners Team Polska.

Był zarazem najmłodszym zawodnikiem, który uplasował się w pierwszej 20. Na Mistrzostwach Polski starowała cała Elita Polskich biegów przeszkodowych m.in tegoroczni Brązowi Medaliści Mistrzostw Świata w Kanadzie.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

  • 20.11.2016 - 20:53
    Brawo!! Jest sie czym chwalic. fajnie ze jeszcze komus sie chce bo mi to sie wydaje ze ludzie sie strasznie rozleniwili. tv cyfra pizza do domu, knajpy zarowno fast food jak i restauracje dowalone do fulla a na sport nie ma czasu no i przeciez sily po pracy.
    20 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach