Badminton: Porażki i sukcesy zawodników TKKF Uklejna

Najpierw podczas zawodów w Krakowie Tomasz Matoga odpadł po ciężkim meczu w drugiej rundzie, a kolejnego dnia zajął drugie miejsce w Stróży

W Krakowie w hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej 19 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Akademickich Związków Sportowych w Badmintonie. Tomasz Matoga który na co dzień gra w sekcji TKKF UKLEJNA Myślenice dołączył na początku tego roku do klubu AZS AGH Kraków i na zawodach ogólnopolskich reprezentuje właśnie ich barwy.

Podczas Mistrzostw Tomek w grze pojedynczej mężczyzn w 3 rundzie odpadł po ciężkim meczu trzy setowym z Michałem Kikosickim oraz w parze z Przemysławem Tomeckim kolegom z klubu odpadli też po trzy setowym meczu w 2 rundzie turnieju w grze podwójnej mężczyzn.

Kolejnego dnia w Stróży odbyła się Otwarta Małopolska Drużynowa Liga Badmintona ARTENGO w której wystartowało 16 drużyn. TKKF UKLEJNA Myślenice reprezentowały dwie drużyny, które grały w I lidze. Julia Jurek, Tomasz Matoga i Bartek Jurek zajęli 2 miejsce natomiast Tomasz Proszek i Marek Tondera zajęli 3 miejsce. Gratulacje za dwa miejsca na podium.