Tokarnia: Trzy osoby ranne w wypadku samochodowym

Samochód osobowy zjechał z drogi, dachował i wylądował w rowie. Trzy osoby w tym dziecko zostały poszkodowane

We wtorek 2 sierpnia około godziny 15:40 strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Myślenice oraz jednostka OSP Tokarnia zostali wezwani do wypadku samochodowego w Tokarni. Po dotarciu na miejsce stwierdzili, że samochód osobowy zjechał z drogi, dachował i wylądował w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby w tym jedno dziecko.

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia przed dostępem osób postronnych i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Przygotowali również teren boiska sportowego w celu przyjęcia śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia LPR i wykonaniu badania przez lekarza żadna z osób poszkodowanych nie została zabrana. Poszkodowane dziecko wraz z matką zostało przetransportowane do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przez Zespół Ratownictwa Medycznego, kierujący pojazdem pozostał na miejscu zdarzenia.

W dalszym etapie działań skontrolowano samochód pod katem wycieków, nie stwierdzając zagrożenia. Następnie usunięto skutki zdarzenia z jezdni. Policja ustala przyczynę wypadku.

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach