Piłka nożna, A-klasa: To koniec zwycięskiej serii Górek. Po 12 meczach ulegli Jordanowi Zakliczyn

W drugiej kolejce ligowej Jordan Zakliczyn podejmował Górki Myślenice. Myśleniczanie po wygranej nad ekipą LKS Rudnik, tym razem odnieśli wyjazdową porażkę 2:1. To pierwsza przegrana od 12 spotkań

LKS Jordan-Sum Zakliczyn - LKS Górki Myślenice 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 20’ Widła - karny 2:0 44’ Ślusarczyk 2:1 79’ Zięba as. Wyroba

Górki: Krystian Kubiczek - Arkadiusz Skawski, Kamil Plewa, Paweł Maślak (80’ Przemysław Kołodziej) - Andrzej Szlachetka (46’ Rafał Bujas) - Tomasz Kania (75’ Bartosz Górka), Mariusz Wyroba, Mateusz Obierzyński, Marcin Hudaszek (kapitan; 58’ Mateusz Biela) - Mateusz Pietrzyk, Marek Zięba

Początek należał do gospodarzy, którzy od pierwszych minut ambitnie atakowali
zespół z Myślenic. Jordan w dwudziestej minucie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego wyszedł na prowadzenie. Do przerwy przewaga drużyny z Zakliczyna była jeszcze większa i gospodarze zdobyli drugiego gola.

Druga połowa goście wyszli bardzo zmobilizowani i po chwili widać było zdecydowaną poprawę gry. Górki coraz częściej atakowały i stwarzały sobie dogodne sytuacje strzeleckie.

Podopieczni trenera Zająca bramkę kontaktową zdobyli w 79. minucie za sprawą trafienia niezawodnego Zięby. Chociaż końcówka meczu należała do gości, to na ich nieszczęście ostatecznym rezultatem była porażka 2:1.

To pierwsza porażka ligowa ekipy Górek od dwunastu spotkań.