Piłka nożna, A-klasa: Pierwszy remis beniaminka

W meczu czwartej kolejki A-klasy myślenickiej Górki zmierzyły się z LKS Trzebunia. Chociaż myśleniczanie do 75 minuty prowadzili 3:1, to po dobrej końcówce drużyna gości nadrobiła straty i rzutem na taśmę doprowadziła do remisu

LKS Górki Myślenice - LKS Trzebunia 3:3 (2:1)

Bramki: 1:0 22’ Obierzyński as. Zięba 1:1 39’ Wnęk 2:1 41’ Zięba 3:1 58’ Zięba 3:2 76’ Jopek 3:3 87’ Słonina

Górki: Krystian Kubiczek - Arkadiusz Skawski (61’ Mateusz Biela), Kamil Plewa, Grzegorz Jamka (74’ Sylwester Kisielewski) - Andrzej Szlachetka - Bartosz Górka (69’ Marek Ulman), Mateusz Obierzyński, Marcin Hudaszek (kapitan; 65’ Paweł Maślak), Mariusz Wyroba, Tomasz Kania (89’ Łukasz Zając) - Marek Zięba

Górki spotkanie rozpoczęły dosyć dobrze, a dzięki trafieniom Obierzyńskiego i Zięby do przerwy prowadzili 2:1. Gra układała się pod gospodarzy, a na boisku widoczna była lekka przewaga tej drużyny.

Po niecałym kwadransie drugiej połowy ekipa z Górnego Przedmieścia podwyższyła na 3:1, za sprawą drugiego gola Zięby. W przeciągu ostatnich 30 minut goście doprowadzili do remisu.

Taki wynik daje Górkom utrzymanie czwartej pozycji w tabeli. Następny mecz myśleniczanie zagrają z Dziekanovią Dziekanowice - 2 września o godz. 17:00.