Małgorzata Hodurek z Poręby w The Voice of Poland [WIDEO]

Śpiewająca studentka stomatologii z Poręby znajdzie receptę na sukces? Małgorzata Hodurek piosenkę zadedykowała Piaskowi, ale mimo to wybrała drużynę Marii Sadowskiej. To kolejny program muzyczny w którym występuje

The Voice of Poland to kolejny program muzyczny po Szansie na Sukces i Must Be The Music w którym wystąpiła Małgorzata Hodurek z Poręby.

Podczas przesłuchań w The Voice of Poland jurorzy nie widzą wykonawcy i siedzą tyłem do niego. Decydując się na wybór poprzez wciśnięcie przycisku, który uruchamia obrotowe krzesło.

Jako pierwsza Małgosię wybrała Maria Sadowska, następnie swoim głosem mieszkanka Poręby przekonała do siebie Barona i Thomsona, Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka. Mimo, że piosenkę "Hurt" Christiny Aquilery zadedykowała Piaskowi, wybrała drużynę Marii Sadowskiej i zobaczymy ją w kolejnych odcinkach programu.

The Voice of Poland to program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł Najlepszego głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach