Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Sumo: Brązowy Jan Mastela

Jan Mastela wywalczył brązowy medal w kat. wagowej do 76 kg. Przegrał walkę o finał z Szymonem Brzezińskim z Rudy Śląskiej, lecz podczas walki o brązowy medal pokonał Jakuba Naskręckiego z Hutnika Pieńsk

Trójka młodzików Dalinu Myślenice walczyła w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w zapasach styl klasyczny, które odbyły się w Namysłowie. W zawodach uczestniczyło 85 zawodników z 16 klubów województw: małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Najlepiej tym razem spisał się Jan Mastela, który wywalczył brązowy medal w kat. wagowej do 76 kg. Przegrał walkę o wejście do finału z Szymonem Brzezińskim z Rudy Śląskiej, lecz podczas walki o brązowy medal pokonał Jakuba Naskręckiego z Hutnika Pieńsk.

Adrian Poradzisz stoczył pięć walk w najliczniejszej kat. wagowej do 59 kg. Trzy zakończyły się zwycięstwem Adriana, natomiast pozostałe dwie przegrał. Tuż przed walką o brązowy medal uległ kontuzji i na macie musiał walczyć z przeciwnikiem i z bólem. Pomimo to wytrzymał pełne dwie rundy i przegrał walkę na punkty z niedawnym kolegą klubowym Mikołajem Krawczykiem. Ostatecznie zajął piąte miejsce.

Mikołaj Łętocha zajął 12 miejsce w kat. wagowej do 53 kg. Łącznie chłopcy zdobyli cztery punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego, które będą decydować o liczebności Kadry Wojewódzkiej Młodzików w przyszłym roku.