Napisały swoją książkę, teraz potrzebują głosów

Uczennice Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego Monika Machał, Karolina Chlebda, Paulina Bargieł, Magdalena Paszkowska i Aleksandra Migner pod pseudonimem "Panny z Piórem" biorą udział w ogólnopolskim konkursie "Misja - książka!"

Wspólnymi siłami napisały i zilustrowały swoją własną książkę pt. "Pomiędzy, czyli tutaj". Pierwszym etapem konkursu jest głosowanie internetowe, które potrwa do 31 stycznia 2018 r. Ma wyłonić 50 najlepszych książek (25 w kategorii "szkoły podstawowe" i 25 w kategorii "szkoły ponadpodstawowe"), a te następnie poddane zostaną ocenie przez jury.

- Aby przejść do drugiego etapu, potrzebujemy głosów. Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich, aby wesprzeć nas w walce o drugi etap. Głosować można przez konto na Facebooku lub Twitterze, prosimy więc zarówno o głosowanie, jak i o polubienie i udostępnianie tej informacji. Będzie nam również bardzo miło, jeśli po przeczytaniu książki zostawią Państwo opinię o niej - przekonują uczennice. 

Książkę można przeczytać tutaj, natomiast głosowanie odbywa się na stronie.

Czytaj także

Komentarze

  • Piotr 23.12.2017 - 13:16
    Przeczxytałem pierwsze dwie. Fajne obie, ale "Zawieszona" bardziej łapie wyobraźnie. Bravo dziewczyny. Pojmuję teraz, że nie tylko smartfony wam w głowach szumią. :-)
    8 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach