Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego

Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego, to cykliczna impreza, której celem jest pomoc uczniom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej - liceów, techników lub szkół branżowych I stopnia

W czasie Targów swoją ofertę zaprezentowały szkoły i placówki prowadzone przez Powiat Myślenicki, Województwo Małopolskie oraz instytucje wsparcia rynku pracy i oświaty. W tym roku imprezę odwiedziło ponad 1200 uczniów z naszego regionu oraz sąsiednich powiatów.

Targi to przede wszystkim przestrzeń dla szkół, które mogły pokazać swoją ofertę oraz potencjał rozwojowy.

Wśród nich znalazły się: Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach, Zespół Szkół im. ks. J. Tischnera w Dobczycach, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu, Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych im. M. Reja w Myślenicach, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach, II LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Myślenicach, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Myślenicach, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Dobczycach, Młodzieżowe Centrum Kariery w Myślenicach, 6-10 Hufiec Pracy w Myślenicach, 6-36 Hufiec Pracy w Skomielnej Białej, Starostwo Powiatowe w Myślenicach, Szkoła Młodych Ratowników.

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach