Samoobrona? Mastro Defence System

Instruktorzy UKS Seido Karate „Shiro Sagi Dojo” z Myślenic i Raciechowic wzięli udział w seminarium z samoobrony w systemie Mastro Defence System w Warszawie

W seminarium z samoobrony w systemie Mastro Defence System wzięli udział instruktorzy Kyoshi Rafał Czapla (5 Dan) i Senpai Elżbieta Skawska (1 Dan). Zajęcia prowadził twórca i założyciel MDS - Fred Mastro wraz ze swoją ekipą instruktorską z Belgii.

Fred Mastro to znany na świecie certyfikowany przez rząd belgijski ochroniarz głów państw oraz ochroniarz gwiazd światowego formatu typu Jean-Claude Van Damme, Dalai Lamy. Jest szefem ochrony Parlamentu Europejskiego i szkoleniowcem Secret Service. To również szkoleniowiec sił zbrojnych i jednostek specjalnych na całym świecie, który od 20 lat trenuje Silat, Kali oraz Brazylijskie Jiu Jitsu. Stworzył choreografii filmowych m.in. do takich filmów jak Uprowadzona z Liamem Nessonem. Zagrożenia ulicy znane mu są więc na wskroś.

MDS jest to system obrony szybkiej, nieskomplikowanej, a przede wszystkim realnej i skutecznej. Podczas zgrupowania uczestnicy szkolili się zarówno w zakresie samoobrony typowej, jak duszenia, chwyty, obalenia, walka w parterze, walka z kilkoma przeciwnikami jak również obrona przed atakami nożem i walka nożem.

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach