Piłka nożna, A-klasa: Górki remisują z Trzebunią 1:1

Chociaż spotkanie pierwotnie miało odbyć się w Stróży, to ostatecznie rozegrane zostało na Górnym Przedmieściu, mimo że to ekipa z Trzebuni była gospodarzem

LKS Trzebunia - LKS Górki Myślenice 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 15’ Malina as. Biela, 1:1 84’ Plewa - samobój
Górki: Krystian Kubiczek - Paweł Maślak, Andrzej Szlachetka, Rafał Bujas, Ireneusz Ziaja - Mateusz Obierzyński (kapitan) - Tomasz Kania, Mateusz Biela, Sebastian Klasik (70’ Krystian Klasik), Karol Turała (87’ Marek Ulman) - Kamil Malina (75’ Kamil Plewa)
Ponadto na ławce: Artur Szlachetka, Vasilis Tomazos, Bartosz Górka, Przemysław Kołodziej

Podopieczni trenera Wojciecha Czajki w 15. minucie wyszli na prowadzenie. Piłkę od Bieli uzyskał Malina, który pewnym strzałem pokonał golkipera rywala i po jego trafieniu myśleniczanie prowadzili 0:1. Do przerwy gra dalej była wyrównana, a piłkarze Górek ambitnie walczyły o podwyższenie wyniku.

Drugą połowę ekipa z Trzebuni rozpoczęła z wysokiego C, atakując bramkę miejscowego zespołu. Przez długi czas, chociaż to LKS atakował, to pewna postawa w grze defensywnej myśleniczan spowodowała, że ci odpierali zapędy przeciwnika.

Gdy wydawało się, że podopieczni trenera Czajki utrzymają prowadzenie, w 84. min. jeden z zawodników zdobył bramkę samobójczą, tym samym doprowadzając do remisu, który zakończył ciekawy mecz przy Solidarności.

Pojedynek Górek z Trzebunią był ciekawym, ale i wyrównanym widowiskiem, w którym obie strony zaprezentowały się solidnie. Górki dzięki remisie mają na swoim koncie już 22 punkty i zajmują jedenastą lokatę. W następnym tygodniu, myśleniczanie na wyjeździe zagrają z Wróblowianką.