Potrzebowała 2500 zł na wydanie książki. Zebrała o wiele więcej

Debiutancka powieść „Nie obrażaj się na Boga” Kingi Baran z Sułkowic zostanie opublikowana dzięki pieniądzom zebranym przez internautów

Mieszkanka Sułkowic Kinga Baran chciała wydać swoją debiutancką książkę pt. „Nie Obrażaj Się Na Boga”, jednak potrzebowała do tego 2500 zł. - Książka, którą napisałam, jest efektem mojej pasji do pisania, które daje mi wolność i możliwość ofiarowania czegoś z siebie. Pozwala mi się wyrażać i rozwijać - mówiła autorka.

Postanowiła poprosić o pomoc na zebranie środków internautów organizując zbiórkę crowdfundingową na portalu PolakPotrafi.pl. Udało jej się zebrać 3325 zł, a akcję wsparły 54 osoby.

Fabuła powieści to życiorysy trzech sióstr w różnym wieku. Zamysłem książki nie jest jednak tylko opowiedzenie historii każdej z nich. Bohaterki opowieści i ich uczucia oraz sytuacje życiowe, w których się znajdują, są tylko filarem i podstawą. Na nim opierają się gałęzie, jakimi są refleksje na temat Boga i Jego uczestnictwa w życiu ludzi. Życie bohaterek przeplata się z rozmyślaniami o życiu, miłości i Bogu.

 

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach