Dalin wygrywa 6:1 z TS Węgrzyce i zapewnia sobie drugie miejsce na koniec rozgrywek

W przedostatnim meczu tego sezonu Dalin Myślenice na swoim boisku rozbił TS Węgrzyce 6:1 tym samym zapewniając sobie drugie miejsce w tabeli na koniec sezonu

Dalin Myślenice – TS Węgrzce: 6-1 (3-1)
Bramki: Dalin: Dawid Kałat (19’), Jakub Górecki (21’), Michał Wojtan (23’), Michał Wojtan (51’), Filip Sroka (84’), Filip Sroka (89’). Węgrzce: Panek (31’).
Skład Dalinu:
Zając - Tokarz, M. Mistarz (Pilch 46), Senderski, Biel – Masłowski - Kościelniak (K. Mistarz 67), Wojtan, Kałat, J. Górecki - O. Górecki (Sroka 67).

Po dobrej akcji ze środka boiska w 19 minucie piłkę w siatce pewnym strzałem umieścił Dawid Kałat. Radość kibiców i zawodników została spotęgowana już dwie minuty później, kiedy to z lewej części boiska rajd przeprowadził Jakub Górecki i ostatecznie celnym strzałem dał Dalinowi kolejną bramkę na 2:0. Po dwóch kolejnych minutach wynik podwyższył Wojtan.

Chwila rozluźnienia w szeregach gospodarzy przyniosła faul na zawodniku gości. Rzut wolny dla przyjezdnych wykonywał Panek, który to popisał się strzałem w samo okienko bramki strzeżonej przez Mateusza Zająca zmieniając wynik na 3:1.

W 51 minucie piłkę w siatce po raz drugi umieścił Michał Wojtan, a dla gospodarzy była to już 4 bramka. Mimo kolejnych minut, w których gole nie padły, to zebrani kibice obserwowali naprawdę dobrą grę gospodarzy, a akcje czy to ze środka czy skrzydłami każdemu mogły przypaść do gustu. Warto tu wspomnieć rajd przez ponad połowę boiska, jaki przeprowadził Andrzej Biel, a który został nagrodzony gromkimi brawami.

Dalin do końca atakował, czego efektem stały się dwie bramki strzelone przez Filipa Srokę w 82 i 89 minucie spotkania.

Tak grającą drużynę Dalinu kibice chcieliby oglądać w każdym spotkaniu. W tym meczu naszym zawodnikom wychodziło praktycznie wszystko. Zebrani zobaczyli świetne akcje, piękne gole oraz bardzo dobrze grający blok obronny z świetnie broniącym Mateuszem Zającem.

Za tydzień Dalin zagra ostatni mecz w tym sezonie z drużyną Sosnowianki. Dzisiejsze zwycięstwo zapewniło nam drugie miejsce w tabeli bez względu na wyniki ostatniej kolejki.