Długi weekend na drogach: 4 wypadki, 13 kolizji 4 osoby ranne

Cztery wypadki, 13 kolizji,  4 osoby ranne, 7 nietrzeźwych użytkowników ruchu oraz 2 po użyciu alkoholu – to wynik akcji „Boże Ciało 2018” przeprowadzonej przez myślenicką policję

Policyjna akcja trwała od środy, 30 maja do 3 czerwca. Głównym celem była troska o bezpieczeństwo wszystkich, którzy poruszają się po drogach powiatu myślenickiego. W czwartek odbywały się uroczystości związane z obchodami Bożego Ciała. Na czas przejścia procesji niektóre drogi i ulice na terenie powiatu zostały wyłączone z ruchu. Policjanci dbali o to, by nikomu nic się nie stało.

W ciągu długiego weekendu myśleniccy policjanci odnotowali cztery wypadki drogowe. W tych zdarzeniach nie było ofiar śmiertelnych,  cztery osoby zostały ranne. Na drogach powiatu doszło do trzynastu kolizji. Ponadto funkcjonariusze  ujawnili siedmiu  nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego oraz dwóch po użyciu alkoholu.  Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu myślenickiego  w okresie wydłużonego weekendu czuwało ponad 120 policjantów.

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach