MOKiS: Lipiec pełen atrakcji

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na wakacyjne zajęcia, które adresowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży.

W pierwszej części lata odbędą się m.in. zajęcia teatralne, plastyczne i muzyczne. Przygotowana przez pracowników Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach oferta jest bardzo bogata, a co ważne oparta na współpracy z instytucjami i organizacjami realizującymi w MOKiS własne działania

Tegoroczna paleta otwartych zajęć realizowana jest przy współpracy z Międzynarodowymi Warsztatami Artystycznymi oraz Międzynarodowymi Małopolskimi Spotkaniami z Folklorem. To właśnie te dwie imprezy w głównej mierze wypełniają lipiec w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

- Zaproponowaliśmy też absolutne nowości. Jedną z nich jest ESCAPE ROOM: Biuro rzeczy znalezionych. Bezpłatne zajęcia dla dzieci od 7 roku życia. To forma interaktywnej zabawy, gdzie dzieci mają do wykonania szereg działań – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Szeroką ofertę przygotowały także filie MOKiS w Głogoczowie i Bęczarce. Szczegółowy program oraz forma zapisów dostępne są na stronie www.mokis.myslenice.pl

materiał powstał przy współpracy z MOKiS 1/6

Powiązane tematy

Czytaj także