Ten film obejrzano ponad 5,5 mln razy. Tak kończy 700 osób rocznie [WIDEO]

Każdego roku 700 osób rocznie łamie sobie kręgosłup skacząc do wody na główkę. Z reguły to bezmyślne zabawy młodzieży, która stara się przypodobać grupie

Daniel Rusin znany jako „Reżyser Życia” to youtuber, który nakręcił na ten temat krótki film z apelem o jego udostępnianie – głównie osobom młodym. Do tej pory obejrzało go 5,5 mln ludzi.

Na krótkim filmie widać grupę nastolatków, którzy wypoczywają nad jeziorem. Wspólnie namawiają kolegę, aby skoczył do wody na główkę. - Dawaj, skoczymy, wrzucimy filmik na Facebooka, lajki się uzbiera - mówi jeden z nich. Tylko jedna dziewczyna odradza skok, ale większość ją ignoruje, a chłopiec w końcu skacze na główkę.

Kiedy nurkuje uderza w konar ukryty pod wodą. Jako widz wpadamy do wody razem z nim i obserwujemy tragedię z jego perspektywy. Słyszymy głosy znajomych i panikę, a w chwili kiedy jedna z dziewczyn krzyczy, aby ktoś wezwał karetkę, słychać głos, a następnie twarz autora, który mówi o tym, że 700 osób rocznie łamie kręgosłup właśnie przez takie skoki do wody, które są z reguły wynikiem głupiej zabawy.

Do takiej tragedii może dojść wszędzie. Uważajcie na siebie podczas wakacji!

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach