Siepraw: Dom spłonął doszczętnie. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców [WIDEO]

W wyniku pożaru w Sieprawiu na granicy powiatów myślenickiego i krakowskiego doszczętnie spłonął dom. Ruszyła zbiórka na pomoc rodzinie, która w nim mieszkała

Do pożaru doszło w środę 5 lipca po godzinie 17 w Sieprawiu na granicy powiatów myślenickiego i krakowskiego. Jak informują strażacy budynek, który stanął w ogniu był również miejscem w którym prowadzono produkcję zniczy i świec.

W wyniku pożaru budynek spłonął doszczętnie. W czasie akcji gaśniczej nie stwierdzono osób poszkodowanych. Do działań dysponowano zastępy JRG Myślenice, JRG Wieliczka oraz jednostki OSP z terenów gmin Dobczyce, Siepraw i Wieliczka, ponadto KPP Myślenice, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 4 interwentów kryzysowych Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach.

 

Gmina Siepraw informuje o zbiórce, która ruszyła kolejnego dnia. Każdy kto chciałby pomóc rodzinie, która straciła cały dobytek może wspierać ją wpłacając datki na na konto: PKO INTELIGO 50 1020 5558 1111 1220 6460 0046 - Piotr Batog, Siepraw, tytuł przelewu: pomoc dla pogorzelców.

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach