Juniorzy Orła Myślenice trenowali na Węgrzech. Ograli Csopak S.C. 9:3 [WIDEO]

Podopieczni trenera Dawida Sudra rozegrali sparingowy mecz z lokalną drużyną Csopak S.C. Towarzyskie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3

Podczas niemal tygodniowego pobytu oprócz bazy treningowej, młodzi piłkarze gościli codziennie na plaży nad Balatonem oraz zwiedzali okolicę

Na Węgrzech Orłowcy spędzili aktywnie czas nie tylko plażując nad Balatonem, ale też pod kątem treningów w ramach przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni trenera Dawida Sudra rozegrali sparingowy mecz z lokalną drużyną Csopak S.C. Towarzyskie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3 dla Orła Myślenice po dwóch bramkach Krzysztofa Żaka, dwóch Przemysława Majki oraz Sebastiana Oleska, Łukasza Serafina, Jakuba Opryszka, Patryka Leśniaka i Kamila Depty po jednej.

Orzeł Myślenice - Balaton 2018 from Orzeł Myślenice on Vimeo.

Oprócz piłkarskich emocji, Orłowcy zwiedzili miejscowości Tihany, Balatonfured, czy też Wzgórze Gellerta w Budapeszcie. Jednym z punktów programu był ponadto rejs statkiem po Balatonie. W ostatnim dniu zawodnicy Orła skorzystali z odnowy biologicznej w pobliskim Aquaparku.

 

Czytaj także

Komentarze

  • 02.08.2018 - 23:02
    Marketingowo Dalin wygląda przy tak prowadzonej promocji Orła ja cienias. Jeśli podobna atmosfera jest w środku klubu jak ją pokazują na zewnątrz to nic dziwnego, że orzeł jest bardziej scalony. Z deka brak oprawy medialnej Dalinu jest bardziej niż zastanawiający o ile nie dziwny i tłumaczenie pieniądzem nie będzie tu poprawne.
    7 13 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2018 - 10:04
    Obydwa kluby(a tak naprawdę wliczyłbym jeszcze Górki) robią dobrą robotę. Ważne żeby nie kreować sztucznych waśni i przegadywania kto co i w czym jest lepszy. Powinniśmy razem się wspierać i dogadywać dla dobra Myślenickiej piłki. Bo w dzisiejszych czasach co raz trudniej o to.
    13 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach