Wiatr czy nieznani sprawcy? Kto zniszczył tablice z projektem nowego Rynku

W nocy z niedzieli na poniedziałek zniszczone zostały tablice z wizualizacjami Rynku i otoczenia kościoła, które stanęły tutaj w piątek. Komuś nie przypadł do gustu projekt odnowionego centrum, czy za zniszczeniami stoi raczej wiatr?

W piątek informowaliśmy o umowie jaką burmistrz Maciej Ostrowski podpisał na wykonanie i etapu rewitalizacji centrum Myślenic http://miasto-info.pl/myslenice/12563,myslenice-podpisali-umowe-na-rewitalizacje-centrum-prace-zaczna-od-alejek-wokol-kosciola.html . Prace mają objąć m.in. wymianę nawierzchni wokół kościoła pw. NNMP oraz przylegających do niego ulic Piotra Skargi i Królowej Jadwigi.

Po oficjalnym wbiciu łopaty przy kościele pozostawiono tablice zawierające projekty wizualne Rynku i okolic kościoła. Dzisiaj rano miasto wydało komunikat w którym sugeruje, że tablice mogły zostać zniszczone.

„W nocy z niedzieli na poniedziałek zostały zniszczone tablice z wizualizacjami rynku oraz otoczenia kościoła NNMP. Jeśli ktoś dysponuje informacjami prosimy o kontakt. Teren jest objęty monitoringiem - więc sprawdzamy, a sprawa została już zgłoszona na policję!” – czytamy na facebooku Miasta i Gminy Myślenice.

Niektórzy internauci zwracają uwagę na to, że stojaki mógł przewrócić wiatr. Czekamy na wynik weryfikacji nagrań z monitoringu.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • 17.09.2018 - 23:54
  Pewnie na tablicach było napisane że pomysłodawcą jest gmina z Ostrowskim na czele.????
  24 9 Cytuj Zgłoś
 • 18.09.2018 - 6:53
  Śmieszny trochę ten artykuł 1 gablota się przewróciła i wielkie halo, gdyby ktoś chciał to rozwalić to leżały by wszystkie
  27 4 Cytuj Zgłoś
 • mirek@ 18.09.2018 - 13:03
  seba napisał/a:
  Śmieszny trochę ten artykuł 1 gablota się przewróciła i wielkie halo, gdyby ktoś chciał to rozwalić to leżały by wszystkie
  artykul jak artykul jest o tym co oficjalnie pisze urzad miasta i o tym co sie stalo... rownie dobrze wiatr mogl zlamac drzewo i tez by napisali, albo ktos mugl polamac drzewo :)
  8 7 Cytuj Zgłoś
 • 18.09.2018 - 14:51
  Sami pewnie przewrócili i robią sobie PR...
  17 6 Cytuj Zgłoś
 • 19.09.2018 - 8:52
  Pytanie dlaczego tablice z projektem nowego Rynku stoją pod kościołem zamiast być umiejscowione na środku rynku. Bo wizualizacja przecież dotyczy Rynku a nie bruku koło kościoła.
  16 3 Cytuj Zgłoś
 • 20.09.2018 - 0:50
  Oj tam ktoś był głodny i myślał że to kiełbasa, ale tylko wyborcza się okazała :P
  6 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach