Zbierała pieniądze na książkę w sieci. Dzisiaj wydała "Nie obrażaj się na Boga"

Kinga Baran z Sułkowic dopięła swego, a za pieniądze zebrane w sieci wydała swoją debiutancką powieść „Nie obrażaj się na Boga”

Mieszkanka Sułkowic Kinga Baran chciała wydać swoją debiutancką książkę pt. „Nie Obrażaj Się Na Boga”, jednak potrzebowała na to 2500 zł. - Książka, którą napisałam, jest efektem mojej pasji do pisania, które daje mi wolność i możliwość ofiarowania czegoś z siebie. Pozwala mi się wyrażać i rozwijać - mówiła.

Postanowiła poprosić o pomoc na zebranie środków internautów organizując zbiórkę crowdfundingową przez internet. Udało jej się zebrać 3325 zł, a akcję wsparły 54 osoby.

Książka „Nie obrażaj się na Boga” została wydana przez wydawnictwo WasPos i trafiła do sprzedaży w internetowych księgarniach. Fabuła powieści to życiorysy trzech sióstr w różnym wieku. Zamysłem książki nie jest jednak tylko opowiedzenie historii każdej z nich.

Bohaterki opowieści i ich uczucia oraz sytuacje życiowe, w których się znajdują, są tylko filarem na którym opierają się gałęzie, jakimi są refleksje na temat Boga i Jego uczestnictwa w życiu ludzi. Życie bohaterek przeplata się z rozmyślaniami o życiu, miłości i Bogu.

Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach w październiku 2018 r. planuje spotkanie autorskie z Kingą Baran.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • 19.09.2018 - 15:25
  wow, super! tematyka nie moja, nie kupię, ale doceniam, że dziewczyna się zawzięła i dopięła swego. Szacun!
  7 1 Cytuj Zgłoś
 • 19.09.2018 - 15:55
  Chapeau bas :-)
  7 Cytuj Zgłoś
 • Beata 20.09.2018 - 17:54
  Super. Dążyć do wymarzonego celu i go osiągnąć. To cieszy i daje energię życiową do dalszego działania :)
  4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach