Narodowy Bieg Stulecia: W Myślenicach wygrał Robert Sentysz

Robert Sentysz pokonał dziesięciokilometrową trasę ulicami Myślenic w 37 min 24 sec wyprzedzając Marcina Szydłowskiego i Adama Czerneckiego

Bieg wystartował w niedzielę 11 listopada o godz. 11:11 spod hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu. Zawodnicy zawodnicy biegli m.in. ul. Piłsudskiego, Żeromskiego, Kasprowicza, Traugutta, przez Rynek, Niepodległości, Daszyńskiego, ponownie na Piłsudskiego, a następnie parkową do tzw. "Małpiego Gaju" i Parkową pod halę.

Najszybciej dziesięciokilometrową trasę pokonał Robert Sentysz (Myślenice) z czasem 37 min.24 sec. wyprzedzając Marcina Szydłowskiego z Myślenic (37 min. 35 sec.) oraz myśleniczanina Adama Czerneckiego (37 min. 47 sec.).

Najszybsza wśród była Iwona Piekarz z Osieczan, która na mecie pojawiła się z czasem 44 min. 16 sec., wyprzedzając Natalię Papiewską (Myślenice) 44 min. 27 sec. i Barbarę Fornalik (Krzyszkowice) 45 min. 36 sec.

Narodowy Bieg Stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości "od Bałtyku do Tatr" odbywał się w kilkudziesięciu miastach w Polsce. W Myślenicach wzięło w nim udział ponad 200 osób.

Zobacz wyniki Narodowego Biegu Stulecia w Myślenicach

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach