Siatkówka: AGH Kraków i Apollo Kraków wygrywają turniej amatorów

Drużyna AGH Kraków wśród mężczyzn i Apollo Kraków wśród kobiet to zwycięzcy Turnieju Siatkówki Amatorów organizowanej przez LAS pod Dalinem

W sobotę odbył się turniej siatkarzy amatorów zorganizowany przez Stowarzyszenie LAS pod Dalinem. Tym razem rozegrane zostały dwa turnieje: damski i męski. W turnieju damskich wzięło udział 6 zespołów, w męskim 8.

W turnieju damskim bezkonkurencyjne w rywalizacji okazały się zawodniczki Apollo Kraków, które pokonały wszystkie swoje przeciwniczki. Drugie miejsce przypadło w udziale dziewczyną z SMS Aktywni Raba Wyżna.

6. Salos Kraków

W turnieju męskim walka o zwycięstwo była bardziej zacięta, a ostatecznie zwyciężyła drużyna AGH Kraków, która w finale pokonała drużynę Team Jordanów 2:1 (25:16; 21:25; 15:13). O kolejności pozostałych miejsc też decydowały tie-breaki, a ostateczna kolejność w turnieju męskim wyglądała jak poniżej.