Badminton: Tomasz Matoga w Ekstraklasie 2018/2019

Listopad był miesiącem w którym Tomasz Matoga zdobył 2. i 3. miejsce w turniejach w Niepołomicach i Częstochowie oraz wystąpił w UKS Plsebad Pszczyna jako pierwsza rakieta

11 listopada

W Niepołomicach odbył się XVIII Turniej z Okazji Dnia Niepodległości, w którym to wystartowało we wszystkich kategoriach 142 zawodników. W finale singla OPEN Tomasz Matoga musiał uznać wyższość Darka Janika i zajął 2 miejsce.

17 listopada

W Częstochowie odbył się Ogólnopolski Turniej Grand Prix Elity z okazji Święta Niepodległości, z którego Tomek wrócił z brązowym medalem w singlu.

24-25 listopada

W tych dniach w Suwałkach odbyła się II runda Ekstraklasy. Tomasz Matoga reprezentujący barwy ligowe UKS Plesbad Pszczyna zagrał w singlu jako pierwsza rakieta. Drużyna UKS Plesbad Pszczyna wygrała 4:3 ze Sportowa Politechnika Gdańsk. Przegrała z SKB LITPOL-MALOW Suwałki 7:0 oraz z AZS AGH Kraków 6:1. Po II rundach drużyna z Pszczyny zajmuje 9 miejsce w tabeli.