Zapasy

Małopolska Liga Zapaśnicza dla wszystkich kategorii wiekowych

W I Turnieju Małopolskiej Ligi Zapaśniczej organizowanej przez KS Bieżanowianka wzięło udział 64 zawodników z 4 klubów województwa małopolskiego. To turniej obejmujący wszystkie grupy wiekowe, a uczestniczą w nim dzieci pod opieką rodziców.

Dalin reprezentowało ośmiu zawodników – kadeci: Mikołaj Łętocha i Hubert Tylek; młodzicy: Wojciech Łętocha, Kacper Bijan i Filip Pacelt oraz dzieci: Michał Niedojad, Patryk Jaśkowiec i Sami Al. Kadi.

Każdy z zawodników stoczył kilka pojedynków i wszyscy wrócili z medalami oraz dyplomami. Pierwsze miejsca wywalczyli: Mikołaj Łętocha, Wojciech Łętocha i Patryk Jaśkowiec, drugie miejsca: Hubert Tylek i Sami Al. Kadi, a trzecie Kacper Bijan, Filip Pacelt i Michał Niedojad.

Drużynowo w klasyfikacji generalnej zawodnicy Dalinu zajęli 3 miejsce, zwyciężając w grupie kadetów, a młodzicy i dzieci zajęli 3 miejsca.