Trial

Zawodnicy Biotopu rozpoczęli sezon. Dawid Wacławczyk 3 w Pucharze Czech

Pierwszy występ w tym sezonie Dawid Wacławczyk rozpoczął od zawodów Pucharu Czech, gdzie zdobył 3 miejsce w kat. ELITA

W wyśmienitych nastrojach zawodnicy BIOTOP Trial Team rozpoczynają sezon 2019.

Pierwszy występ w tym sezonie Dawid Wacławczyk rozpoczął od zawodów Pucharu Czech gdzie zdobył 3 miejsce w kat.ELITA. Następnym przystankiem były zawody z cyklu UCI C1 rozgrywane 11-12.05 w Olomoncu, gdzie zjawiła się czołówka zawodników rankingu UCI z aktualnym Mistrzem Świata Thomasem Pechackerem na czele.

Jarek Byrski mimo kontuzji złapanej na jednym z pierwszych odcinków, wywalczył 3 miejsce w kat. ELITA 26'. Uraz uniemożliwił mu start w drugim dniu zawodów.

Dawid walczył w bardzo mocno obsadzonej kat. ELITA 20'. W pierwszym dniu zajął 9 miejsce, natomiast w drugi dzień mimo niesprzyjającej pogody, która nie pomagała, znacząco poprawił swoje przejazdy, finalnie plasując się na 6 miejscu.