Radni KW Macieja Ostrowskiego i Bez Układów przekładają sesję. „To jest cyrk” - komentują radni PiS

Tematem piątkowej sesji rady gminy miało być omówienie audytu przeprowadzonego w MZWiK.Radni Klubu Macieja Ostrowskiego i Bez Układów przegłosowali jej przerwanie na 6 dni. „To jest cyrk” – komentują radni PiS

Po tym jak radni ustalili ceny za wodę i kanalizację na wniosek klubu PiS zwołano kolejne posiedzenie rady, które w całości miało być poświęcone przedstawianiu informacji na temat przyjętych uchwał przez radę nadzorczą Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, a także przedstawieniu informacji o stanie spółki oraz wynikach przeprowadzonego w niej audytu przez nową prezes Katarzynę Burdę oraz burmistrza Jarosława Szlachetkę (PiS).

Na samym początku obrad przewodniczący rady Jan Podmokły (KW Macieja Ostrowskiego) zgłosił wniosek formalny o przerwę w obradach do czwartku 13 czerwca do godz. 15.

Jan Podmokły, przewodniczący rady (KW MO): Materiał, który otrzymaliśmy wpłynął za późno i nie byliśmy w stanie się z nim zapoznać. Myślę, że w audycie znajduje się wiele tematów związanych z byłym prezesem, więc ewentualnie zaproszę go na najbliższą radę.

W związku z tym, że był to wniosek formalny przewodniczący poddał go pod głosowanie. Za sześciodniową przerwą w obradach było 11 radnych (9 z KW Macieja Ostrowskiego i 2 z Bez Układów), natomiast przeciw 9 radnych z Prawa i Sprawiedliwości.

W trakcie zapisywania wniosku głos chciał zabrać burmistrz Jarosław Szlachetka (PiS), jednak przewodniczący powołując się na regulamin rady nie udzielił mu głosu. "To jest cyrk!”, "Wstyd!" "Hańba!", „Czego się tu bać?” - takie głosy z sali można usłyszeć po zakończeniu głosowania.

 

„Maski opadły. To jest cyrk”

Po zakończeniu obrad burmistrz Jarosław Szlachetka wraz z radnymi PiS przed kamerami komentowali wydarzenia jakie miały miejsce w sali obrad.

Jarosław Szlachetka, burmistrz miasta i gminy Myślenice: Zdumiewające jest dla mnie uzasadnienie wniosku jaki złożył Pan Jan Podmokły, że radni otrzymali materiały stosunkowo za późno i w odpowiedni sposób nie mogli się zapoznać z zapisami audytu. Ten dotyczył funkcjonowania spółki w 2018 roku, jest to raptem około 60 stron. Do tego dochodzi sprawozdanie z Rady Nadzorczej o które sam Pan przewodniczący wystąpił. Myślę, że 2-3 dni to wystarczający okres w którym radni - jeżeli by chcieli - mogli się zapoznać.

Dla mnie to sprawa związana z tym, aby mieszkańcy nie mogli zapoznać się z nieprawidłowościami jakie zachodziły przede wszystkim za rządów Pana prezesa Andrzeja Urbańskiego, za czasów kiedy nadzór nad spółką sprawował Pan Maciej Ostrowski.

(...) Radni Grażyna Ambroży i Wojciech Malinowski z komitetu Bez Układu pokazują, że od początku trwania tej nowej kadencji samorządu są z układem, który wcześniej był w urzędzie miasta w większości rady miejskiej w Myślenicach i chcą pewne sprawy z radnymi z klubu Macieja Ostrowskiego ukrywać.

Mirosław Fita (PiS): Źle się stało, że sesja została przerwana. Maski opadły. Klub Macieja Ostrowskiego i Bez Układów cementują układ, który był kiedyś i nie mają za grosz poszanowania dla mieszkańców miasta i gminy Myślenice, to jest kolokwialnie mówiąc cyrk. (...) Apeluję do mieszkańców, którzy mieli do czynienia z byłym prezesem Andrzejem Urbańskim. Zapraszam na kolejną sesję.

 

fot. mzwikmyslenice.com.pl

Spółka Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Myślenicach jest jednoosobową komunalną spółką prawa handlowego, której wszystkie udziały w kapitale zakładowym należą do Gminy Myślenice. Spółka jest właścicielem praktycznie całego istniejącego majątku w zakresie gospodarki wodno - ściekowej. MZWiK prowadzi działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na podstawie zezwolenia wydanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice nr RI6452-3/9/02 z dnia 7 sierpnia 2002 roku.

Przedmiot działalności przedsiębiorstwa stanowi: zbiorowe zaopatrzenie w wodę, ujmowanie, uzdatnianie i dostarczanie wody usługobiorcom za pomocą urządzeń wodociągowych, zbiorowe odprowadzanie ścieków, oczyszczanie i odprowadzanie ścieków dostarczonych przez usługobiorców, za pomocą urządzeń kanalizacyjnych.

W listopadzie 2018 prezesem zarządu MZWiK została Katarzyna Burda. Główne cele jakie stawiał przed nią nowy burmistrz to poprawa funkcjonowania spółki gminnej, usprawnienie oczekującym mieszkańcom możliwości przyłączy do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wizerunkowa zmiana podejścia do kompleksowej obsługi mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice oraz przeanalizowanie możliwości obniżenia taryf.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • Artur 08.06.2019 - 17:14
  Wielkie mi halo Panie Burmistrzu. Podyskutujecie merytorycznie za tydzień. Chyba że audyt jest tak marny, że przez tydzień znajdą się w nim luki.
  56 12 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 17:40
  Myślę, że większym cyrkiem jest zachowanie radnych jak dzieci w przedszkolu, kiedy im się zabawkę weźmie. Przepraszam, ale takie naburmuszone miny w oświadczeniu i rzucanie oskarżeń to po prostu nie przystoi. Państwo (a raczej Panowie) jesteście politykami, reprezentujecie Gminę.
  47 8 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 18:27
  Curwa ale kyrk! Wystarczy Wam 6 dni żeby z "byłym" przygotować wymówki? A może potrzebny Pan "Żelazna Ręka" aby wytłumaczyć gdzie się podziały tamte "piniądze"? Albo ta woda co znikła, "wycikła"...
  25 56 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 19:19
  6 dni to masa czasu aby ustalic linie obrony i przyjac odpowiednią strategie

  60 stron to sie czyta w godzine...no no chyba ze sie jest analfabeta to potrzebny cały tydzien
  21 62 Cytuj Zgłoś
 • Włodek 08.06.2019 - 19:27
  "Co się odwlecze to nie uciecze"
  Potrzebują 6 dni na ustalenie jednej linii obrony. Jeżeli audyt nie pozostawia wątpliwości co do złego zarządzania, niewiele to im da.
  21 54 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 19:57
  Czyli sesja miała mieć przebieg "procesów stalinowskich"? Winny (już zaocznie skazany bez prawa do obrony na podstawie przygotowanych zarzutów ) ( już na poprzedniej sesji padły słowa o niezgodnym z prawem dokapitalizowaniu,które okazało się nadinterpretacja Pana Burmistrza i sprostowane przez Panią Prezes).
  Ja z miłą chęcią wysłucham jak będzie bronił się Pan były Prezes. I Ufam że jeśli zarzuty wobec niego się potwierdza (co jest co chwilę głoszone przez Pana Burmistrza) to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej na drodze sądowej a nie tylko rzucaniem na prawo i lewo oskarzeniami. Audyt MiG już przecież się zakończył i miało być wielkie sadzenie winnych a tu cisza. To będzie Prawe i Sprawiedliwe.
  55 9 Cytuj Zgłoś
 • Włodek 08.06.2019 - 20:12
  60 stron przerosło możliwości intelektualne niektórych radnych czy może muszą poświęcić te 6 dni by ktoś im dopiero wytłumaczył co w audycie napisano?
  19 63 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 20:41
  Można gdzieś w internecie przeczytać ten audyt ?
  29 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 21:09
  Data opracowania audytu????? Kiedy burmistrz dostał audyt na biurko????Później zaczniemy dyskutować.
  25 8 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 21:17
  Buhahah, będzie audyt jak ten z zarządzania gminą?

  - Uwaga, uwaga, mieszkańcy, czy mnie słyszycie? Bo wdociągami to zarządzało towarzystwo wzajemnej adoracji - dowodem lista wydatków ogłoszona na BIP.

  Czekam z niecierpliwością...

  Robi audyty jak jego mentor - mafiozo z pciomia. No dajesz pan, wstydu nie szczędź!
  35 12 Cytuj Zgłoś
 • Włodek 08.06.2019 - 21:18
  kibic111 napisał/a:
  Można gdzieś w internecie przeczytać ten audyt ?
  Możesz iść do najbliższego radnego i się zapoznać. Prawdopodobnie radni z klubu Ostrowskiego będą chętni by Ci pozwolić przeczytać z nadzieją, że im wytłumaczysz o co w nim chodzi.
  15 65 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 21:29
  WodnikSzuwarek napisał/a:
  Możesz iść do najbliższego radnego i się zapoznać. Prawdopodobnie radni z klubu Ostrowskiego będą chętni by Ci pozwolić przeczytać z nadzieją, że im wytłumaczysz o co w nim chodzi.
  Odpowiedz w stylu :
  "Skomentuję chociaż nie przeczytałem ze zrozumieniem "
  46 3 Cytuj Zgłoś
 • Włodek 08.06.2019 - 21:35
  kibic111 napisał/a:
  Odpowiedz w stylu :
  "Skomentuję chociaż nie przeczytałem ze zrozumieniem "
  Słabo u Ciebie rozumowaniem. Nie ma w internecie dlatego audyt radni dostali na papierze.
  Nadal nie rozumiesz?
  7 54 Cytuj Zgłoś
 • 08.06.2019 - 21:44
  Ja zadałem pytanie a ty na nie nie odpowiedziałeś, tylko dodałeś komentarz, który nic nie wniósł po za grubiańskim odzewem. Ale taki(a) już tu był(a) na tym forum i dziwnym trafem już się nie pojawia po wyborach ;)
  21 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 9:16
  To na tym to polega? Radni mieli tylko go przeczytać i już? A może chcieli więcej czasu, żeby po przeczytaniu znaleźć jakieś merytoryczne rozwiązania do zaproponowania, albo nie wiem - skonsultowanie się z jakimś ekspertem?
  Bo mam wrażenie, że tu chodzi o ważną kwestię dla przyszłości gminy i podejście przeczytaj i się wypowiedz, to trochę kiepski przykład pracy ponad podziałami na rzecz mieszkańców.
  18 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 9:42
  Co jest w audycie - to nie ważne. Ważne kto go zrobił .
  16 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 9:54
  "Radni KW Macieja Ostrowskiego i Bez Układów przekładają sesję. „To jest cyrk” - komentują radni PiS"

  No cóż, radni PiS suwerenem nie są! Siedź w kącie a znajdą cię- powtórzę za logiką rządową.
  23 6 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 10:13
  Dlaczego radni PIS i burmistrz Szlachetka tak się boją żeby poprzedni prezes Urbański odniósł się do audytu? Czyżby mieli coś do ukrycia? Przecież radny Fita to aż się trząsł ze strachu. A swoją drogą to bardzo nieładnie pan Szlachetka i nowa pani prezes Burda zrobili że nie dali się wypowiedzieć Urbańskiemu na ten temat wcześniej. To tylko pokazuje ich prawdziwe intencje.
  30 5 Cytuj Zgłoś
 • Piotr 09.06.2019 - 10:37
  Tak patrzę na to co wyprawia burmistrz wraz z radnymi PiS i widzę wielkie podobieństwo z tym co dzieje się w rządzie. Tam też od razu po głosowaniu wzywana jest telewizja i wielkie oskarżanie tych którzy nie zagłosowali tak jak "dobra" zmiana chciała.

  Panie Burmistrzu wiem, że przesiąkł Pan standardami sejmowych głosowań, tam się też niczego nie czyta oprócz instrukcji jak głosować ( za lub przeciw), co potem widać po ilości poprawek lub nowelizacji (przypomnę nowelizację o sądach), tutaj jest trochę inaczej i ludzie zanim "coś podpiszą - zagłosują za" to czytają.

  albert7575 napisał/a:
  6 dni to masa czasu aby ustalic linie obrony i przyjac odpowiednią strategie

  60 stron to sie czyta w godzine...no no chyba ze sie jest analfabeta to potrzebny cały tydzien
  WodnikSzuwarek napisał/a:
  60 stron przerosło możliwości intelektualne niektórych radnych czy może muszą poświęcić te 6 dni by ktoś im dopiero wytłumaczył co w audycie napisano?
  Wy na pewno mieliście kiedykolwiek audyt w rękach, prawdopodobnie w przedszkolu już audyty czytaliście :D:D

  Chętnie bym przeczytał ten audyt sporządzając sobie z niego notatki a potem panu albertowi dał go na godzinę i rozpoczął z nim polemikę, ciekawe ile odpowiedzi zostało by bez odpowiedzi.??
  Panie albercie audyty z reguły pisze się czcionką Times New Roman 12 więc 60 stron czytania ze zrozumieniem to nie taki audyt jak pan w przedszkolu czytał, że jeden góra dwa wyrazy są na całej stronie.

  Oczywiście jak tutaj zostało słusznie zauważone co zmienia 6 dni ? Ktoś audyt zmieni ? Do odpowiedzi się przygotuje a w szkole jak się dzieci uczą to do sprawdzianów się nie przygotowują ? To cóż powiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim i spółce srebrna ile tam czasu mija i nawet gość przesłuchany nie został. Gdyby takie zawiadomienie wpłynęło na kogoś z opozycji to o 19.30 "jedyne słuszne treści" + prokuratura Ziobry zrobiły by z gościa kryminalistę typu Jose Figueroa Agosto. Ot taka "moralność (sprawiedliwość) Kalego"

  Naprawdę szopkę to robi się na Boże Narodzenie a nie w Gminie. Panie Burmistrzu proszę działać a nie na każdym kroku konferencje zwoływać i wywiadów udzielać nadając, że nic nie da się zrobić bo nie mamy większości i inni nas blokują.

  Przypomnę, że tą metodę - retorykę stosowało PiS po 10 kwietnia 2010, "Nic nie możemy bo PO, rządzi" - jak dojdziemy do władzy to udowodnimy, że to był zamach. Władza jest w rękach PiS od 4 lat i jakoś postępu nie ma a temat został wyciszony.
  Można zatem dostrzec tutaj duże podobieństwo, robienie wielkiego szumu, że audyt, że ukradli, że przekręty, że pewnie będą zacierać ślady - tylko jak skoro audyt gotowy?
  30 8 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 11:31
  Jak to było za tego posłowania, a w Myślenicach się nie da.. same złe ludzie, wrogowie władzy ludowej suwerena, ojojoj zdjecie
  14 4 Cytuj Zgłoś
 • Piotr 09.06.2019 - 12:27
  A jeszcze pytanie czemu pan Fita zaprasza tylko osoby: ".. którzy mieli do czynienia z byłym prezesem Andrzejem Urbańskim....... z którymi obchodził się bardzo nie elegancko.... Zapraszam na kolejną sesję."
  A co z osobami postronnymi są zaproszone ? :D:D

  Czyli co będzie publiczny lincz ? Czy takie kółko wzajemnej adoracji ? Świetne zagranie :D, a czy na kolejną sesję zaprosicie osoby z którymi pan Szlachetka obchodził się nie elegancko ??
  29 4 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 13:17
  piotr1976 napisał/a:


  Czyli co będzie publiczny lincz ? Czy takie kółko wzajemnej adoracji ? Świetne zagranie :D, a czy na kolejną sesję zaprosicie osoby z którymi pan Szlachetka obchodził się nie elegancko ??
  Obiektywizm to na tak wyreżyserowanym przedstawieniu to tylko w obiektywie. Garną pod siebie, czyli dalszy ciąg kampanii. Prokurator w razie zasadnych zarzutów a nie ciuciubabka. Tyle z lekcji, jak to się robi u ruskich.
  13 4 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 17:16
  WodnikSzuwarek napisał/a:
  60 stron przerosło możliwości intelektualne niektórych radnych czy może muszą poświęcić te 6 dni by ktoś im dopiero wytłumaczył co w audycie napisano?
  3 dni to było mało na 60 stron, widocznie 6 dni będzie wystarczająco, co oznacza 5 kartek dziennie :-))) dadzą radę

  Tu nie chodzi o ilość stron ani czas, miało nie być sesji w każdym przypadku co sugeruje, że w audycie pojawiło się coś co zaskoczyło na tyle poważnie, że muszą się naradzić....w sensie...zdążyć przeczytać i ustalić "co mówimy".

  http://sedno.myslenice.org.pl/spor-radnego-z-prezesem-o-ceny-wody-i-sciekow/

  https://www.rp.pl/Konsumenci/308129894-Naduzycia-MZWiK-w-Myslenicach-na-rynku-wodociagowo-kanalizacyjnym.html
  4 21 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 17:26
  Albo inna opcja, że nad tym stekiem insyuacji dyskutować się nie da. Czyli dzień świra i draki o stołki c.d.

  Walka klasowa trwa, o sprawiedliwość społeczną. Prawi i sprawiedliwi
  zdjecie
  16 6 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 17:56
  Vivaldi napisał/a:

  Tu nie chodzi o ilość stron ani czas, miało nie być sesji w każdym przypadku co sugeruje, że w audycie pojawiło się coś co zaskoczyło na tyle poważnie, że muszą się naradzić....w sensie...zdążyć przeczytać i ustalić "co mówimy".
  Skoro audyt ma tak niepodważalne dowody, to choćby się i miesiąc naradzali to i tak nie przeskoczą, wiec w czym problem?
  A czy to prawda, że audyt zakończył się w styczniu? Bo wtedy wychodziłoby na to, że w urzędzie też dosyć długo go czytali?
  26 2 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 18:00
  Pająk napisał/a:

  A czy to prawda, że audyt zakończył się w styczniu? Bo wtedy wychodziłoby na to, że w urzędzie też dosyć długo go czytali?
  Buhahahahahahahahah

  Przygotowali się do starcia
  Star Wars, imperium zła atakuje
  17 5 Cytuj Zgłoś
 • 09.06.2019 - 20:10
  Jestem ciekawy dlaczego Bez Układów zagłosowało przeciw? Może elokwentna p. Grażyna wytłumaczy?
  8 24 Cytuj Zgłoś
 • 10.06.2019 - 7:17
  taki_gość napisał/a:
  Jestem ciekawy dlaczego Bez Układów zagłosowało przeciw? Może elokwentna p. Grażyna wytłumaczy?
  Podejdź do niej, przedstaw się i zapytaj, z pewnością ci wytłumaczy.
  17 3 Cytuj Zgłoś
 • Włodek 10.06.2019 - 10:22
  taki_gość napisał/a:
  Jestem ciekawy dlaczego Bez Układów zagłosowało przeciw? Może elokwentna p. Grażyna wytłumaczy?
  Pani Grażyny proszę w to nie mieszać. Jest nowa i nie umoczona tak jak Ostrowscy i Urbańscy.
  4 10 Cytuj Zgłoś
 • 10.06.2019 - 11:19
  WodnikSzuwarek napisał/a:
  Pani Grażyny proszę w to nie mieszać. Jest nowa i nie umoczona tak jak Ostrowscy i Urbańscy.
  Nie mieszam jej. Po prostu jestem ciekawy dlaczego zagłosowała tak jak KW Ostrowskiego?
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • 10.06.2019 - 17:00
  WodnikSzuwarek napisał/a:
  Pani Grażyny proszę w to nie mieszać. Jest nowa i nie umoczona tak jak Ostrowscy i Urbańscy.
  Ciekawe co można by rzec o szlachetnym po tylu latach zarządzania. Bo ledwie rozpoczął i zaczyna się pythonowsko- pisowska sekwencja dziwnych kroków. Tj to robił Daniel - mamroczenie, bujdy, insyuacje, przykre niszczenie drugiego człowieka. Choroba?
  Jeśli zarzuty są podstawne idziemy z nimi do prokuratury. Tu coś dzwoni a nie wiadomo w którym kościele. Jeśli tak ma wyglądać reszta tej kadencji, to śmiem twierdzić, że to pie.lenie to tylko strata dla tego miasta. Na ile to ma wspólnego z rządzeniem gminą?

  Dowody do prokuratury, a Ty burmiś zajmij się wreszcie sensowną robotą. Czekamy na Tw pracę dla Myślenic a nie dla PiS. STOP personalnym rozgrywkom.
  18 3 Cytuj Zgłoś
 • 10.06.2019 - 21:24
  taki_gość napisał/a:
  Nie mieszam jej. Po prostu jestem ciekawy dlaczego zagłosowała tak jak KW Ostrowskiego?
  Bo jest "bez układów", rozumiesz?
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 10.06.2019 - 22:41
  prywatnie napisał/a:
  Ciekawe co można by rzec o szlachetnym po tylu latach zarządzania. Bo ledwie rozpoczął i zaczyna się pythonowsko- pisowska sekwencja dziwnych kroków. Tj to robił Daniel - mamroczenie, bujdy, insyuacje, przykre niszczenie drugiego człowieka. Choroba?
  Jeśli zarzuty są podstawne idziemy z nimi do prokuratury.
  No i był w tej prokuraturze Daniel i......? I nic.

  pan Kracy napisał/a:
  Bo jest "bez układów", rozumiesz?
  taaaaa polityk bez ukladów :-))) dobre
  https://www.youtube.com/watch?v=tFhkirDQkL8
  4 5 Cytuj Zgłoś
 • 10.06.2019 - 23:09
  Skoro politycy to członkowie jakiejś partii, a mowa o samorządzie, to czy pani Grażyna to polityk, czy samorządowiec?
  6 1 Cytuj Zgłoś
 • 11.06.2019 - 7:48
  To jak to jest z tym układem ? Jedni go wykrywają np po przejęciu władzy, drudzy nazywają się bez układów idąc po władzę inni przez lata na stołkach nie przyznają się do niego a jeszcze inni piszą że nie może być polityk bez układów...
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 11.06.2019 - 14:05
  Bez Układów to ma w ogóle ciekawą sytuację:
  Jak zagłosują tak jak KW Ostrowskiego to zmowa układowa z KW Ostrowskiego, jak zagłosują tak jak PiS to zmowa z PiS, jak się wstrzymają to będzie, że po co oni tam w ogóle są, a jak ich nie będzie na sesji, to za co biorą pieniądze.
  6 1 Cytuj Zgłoś
 • 11.06.2019 - 14:48
  Czyli dążenie jest do totalitaryzmu poglądowego. Nie można mieć swojego zdania. Tylko pogląd narzucony jest słuszny.

  Nie można działać dla dobra ogółu ??

  tylko czy wtedy, jeśli PIS, KW MO, I KW BU (fantasmagoria) dogadały by się ze sobą dla dobra MiG Myślenice to czy to nie byłby UKŁAD ???

  Ależ ta polityka jest zakręcona ;D
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 11.06.2019 - 18:31
  Współpraca to jeszcze nie układ. Pokolenia ludzi na Zachodzie budowały przyszłość na spotkaniu i dialogu, a w efekcie na kompromisach. PiS nie chce budować na kompromisie, być może po trosze PO też tak miało. Błędem jest oddanie zarządzania gminą w sidła interesów partyjnych, to tylko ze stratą dla nas. Oczywiście to nie jest regułą, ale obserwując zachowanie szlachetnego przez pół roku widać już wyraźny kierunek.
  6 3 Cytuj Zgłoś
 • 12.06.2019 - 13:45
  Jan Podmokły nie posiadł umiejętności szybkiego czytania tekstu, a ze zrozumieniem tekstów ten Pan miał kłopoty od podstawówki.
  1 4 Cytuj Zgłoś
 • 12.06.2019 - 16:39
  służbista napisał/a:
  Jan Podmokły nie posiadł umiejętności szybkiego czytania tekstu, a ze zrozumieniem tekstów ten Pan miał kłopoty od podstawówki.
  No cóż, za to wasz Szlachetka czyta bardzo biegle, jak ktoś zauważył, audyt przez pół roku. Nie tyle pana Podmokłego idzie tu bronić, ile siebie.. przed głupotą.

  https://m.youtube.com/watch?v=gGlsVZIBeas
  3 Cytuj Zgłoś
 • Piotr 12.06.2019 - 22:03
  To o której jutro ta sesja ?? Bo się wybieram a na stronie http://myslenice.pl/samorzad/rada-miejska/sesje-rady informacji nie ma . Co prawda nie czuję się zaproszony przez pana Fitę, ale art. 61 Konstytucji RP daje mi takie prawo i chciałbym z niego skorzystać.
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 13.06.2019 - 14:21
  Cytuj Zgłoś
 • 14.06.2019 - 22:48
  "Prywatnie" zachowuje się jak była przewodnią siła narodu, czyli uważa, że ma jedynie słuszną racje w głoszeniu swoich nieomylnych poglądów i opinii, a faktycznie to opowiada głupoty, jednak w swoim zadufani tego nie dostrzega.
  Cytuj Zgłoś
 • 14.06.2019 - 22:53
  Z innych postów wynika, że "prywatnie" ma zaburzenia i cierpi na manię wielkości. Polecam oddział dziennego pobytu przy ul.Drogowców w Myślenicach, może pomogą.
  Cytuj Zgłoś
 • 22.06.2019 - 18:47
  Służbisto, ja dla Ciebie widzę salę w Babińskim.
  1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach