IV Memoriał Kuliga i Bublewicza: Nasza ekipa szósta

Po raz czwarty rajdowcy z całej Polski spotkali się, aby uczcić pamięć tragicznie zmarłych kolegów: Mariana Bublewicza oraz Janusza Kuliga. Myślenicka ekipa Sawicki-Hundla uplasowała się na szóstym miejscu podczas memoriału w Wieliczce

Sawicki-Hundla, fot. Mariusz Drzyzga
Superoes o długości 2.5 kilometrów wygrał Leszek Kuzaj, drugie miejsce zajął Mariusz Stec, trzeci na mecie zameldował się Daniel Stawiarski ze stratą odpowiednio 3 i 4 sekund do zwycięzcy.

Marian Bublewicz (zm. 20 lutego 1993 roku na trasie rajdu dolnośląskiego, wicemistrz Europy (1992), wielokrotny mistrz Polski, twórca pierwszego w Polsce profesjonalnego teamu rajdowego - Marlboro Rally Team Poland.

Janusz Kulig, zginął tragicznie na przejeździe kolejowym w Rzezawie 13 lutego 2004.
Wielokrotny mistrz Polski, startował również z sukcesami w mistrzostwach Europy, mistrzostwach Świata (Wielka Brytania), pochodził z pobliskiej miejscowości Łapanów. Zostawił żonę i córkę.