Piłka nożna: Garbarnia-Dalin 2:1

Piłkarze Dalinu Myślenice przegrali na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Biało- zieloni mieli szansę wywieźć z Krakowa 1 punkt, jednak stracili bramkę 5 min. przed końcem spotkania i wrócili z niczym

Garbarnia Kraków – Dalin Myślenice 2:1 (0:0)
Bartosz Praciak (46'), Marcin Pluta (85') - Tomasz Marchiński (76').

Mecz na dobre rozpoczął się w 46 min, kiedy to Bartosz Praciak uciekł obrońcom Dalinu i zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. Tak zdobyta bramka dodała piłkarzom z Krakowa dodatkowej energii i to oni przeważali na boisku.

W 73 min. Garbarze mieli szansę na dwubramkowe prowadzenie, jednak w ostatniej chwili Dalin uratował bramkarz, a po dobitce piłka trafiła w poprzeczkę.

Trzy minuty później, nieliczną z sytuacji w tym meczu, wykorzystał Marchiński doprowadzając do remisu 1:1. Taki wynik utrzymywał  się przez 12 minut, bo w 85 min. po rzucie wolnym odbitą przez bramkarza piłkę w bramce Dalinu umieścił Pluta.

Obecnie Dalin zajmuje 6 pozycję w tabeli i ma na swoim koncie 45 pkt. Do piątej Juventy traci 1 pkt., ale rozegrał jeden mecz mniej, natomiast nad siódmą Kmitą ma 1 pkt. przewagi i rozegrany jeden mecz mniej.

Tabela III ligi (Małopolsko-Świętokrzyskiej)