Piłka nożna: Dalin wygrywa z Lubaniem na wyjeździe 3:0

Zawodnicy Dalinu Myślenice wygrali na wyjeździe z Lubaniem Maniowa 3:0. Dwie bramki dla biało-zielonych strzeli Kęsek a jedną Szwajdych
Bramki padały w 12 i 22 min. po strzałach Kęska oraz w 36 min. po strzale Szwajdycha. Piłkarze z Myślenic ustalili wynik jeszcze w pierwszej połowie.
Po 20 kolejkach Dalin Myślenice zajmuje 8 miejsce w tabeli III ligi (Kraków-Kielce) z dorobkiem 24 punktów. Do siódmego Przeboju Wolbrom biało-zieloni tracą 6 punktów, natomiast grupa pościgowa za myśleniczanami rozpoczyna się już miejsce niżej, czyli od 9 lokaty. Tam uplasowała się drużyna Łysicy Bodzentyn z 23 punktami. Oprócz niej jeszcze trzy drużyny mogą dogonić jego Dalin w przypadku porażki w następnym meczu. Ten rozegrany zostanie 14 kwietnia o godz. 16 w Myślenicach, gdzie biało-zieloni podejmować będą Limanovie - 4 drużynę w lidze.