Piłka nożna: Dalin wygrywa z Czarnymi i zajmuje 5 miejsce w tabeli

Piłka nożna: Dalin wygrywa z Czarnymi. Zajmuje 5 miejsce w tabeli
Po inauguracyjnej kolejce rozgrywek w III lidze Dalin Myślenice zajmuje 5 miejsce. Pierwszy mecz biało-zielni wygrali z Czarnymi Połaniec 1:0 po bramce Wojdały w 54 min.
Dalin Myślenice: Turbasa - Tokarz, Kowalski, Banaszkiewicz, Senderski, Niedźwiedź (82 W. Cygal), Sepioł, Nowak (88 Słonina), Szwajdych (89 Biel), Litewka, Wojdała (82 Papież).
Czarni Połaniec: Brzostowicz - Obierak, Jasiński, Witek, Kosatka, Drzazga (76 Dyl), Makuszewski, Lipiec (57 Cecot), Kabała, Rożek, Kamiński.
Mecz z beniaminkiem zakończył się jednobramkowym zwycięstwem myśleniczan. Mimo, że w 12 min. Drzazga miał okazję do zdobycia gola dla gości. Okazji szukali piłkarze Dalinu m.in. z rzutu wolnego. Do przerwy wynik nie zmienił się, a na tablicy widniał rezultat 0:0.
Po dziesięciu minutach drugiej połowy Nowak wrzucił piłkę w okolice pola karnego, natomiast Wojdała uderzył z 16 metrów dając, jak się później okazało Dalinowi zwycięską bramkę.
- Wiadomo że pierwszy mecz jest zawsze bardzo ciężki, niezależnie od tego czy gra się z beniaminkiem ,czy zespołem, który w poprzednim sezonie walczył o awans. Myślę, że postawiliśmy pierwszy krok i pokażemy, że jesteśmy bardzo solidną drużyną. Zaczynamy się dopiero poznawać, a cały zespół tworzony jest na nowo - na oficjalnej stronie klubu http://pilkadalin.myslenice.pl/aktualnosci/196,Zawodnicy-po-meczu mówi Dariusz Nowak.
Po pierwszej kolejce Dalin Myślenice zajmuje 5 miejsce w tabeli. Kolejny mecz rozegra już w środę 15 sierpnia w Muszynie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Popradem, który w pierwszej kolejce pokonał Bocheński KS 2:0.

Po inauguracyjnej kolejce rozgrywek w III lidze Dalin Myślenice zajmuje 5 miejsce. Pierwszy mecz biało-zielni wygrali z beniaminkiem ligi - Czarnymi Połaniec 1:0 po bramce Wojdały w 54 min.

- Pierwszy mecz jest zawsze bardzo ciężki, niezależnie od tego czy gra się z beniaminkiem czy zespołem, który w poprzednim sezonie walczył o awans. Postawiliśmy pierwszy krok i pokażemy, że jesteśmy bardzo solidną drużyną. Zaczynamy się dopiero poznawać, a cały zespół tworzony jest na nowo - na oficjalnej stronie klubu mówi Dariusz Nowak.