Zmiany w portalu: Twój fragment sieci - budujemy społeczność

Zmiany w portalu: Twój fragment w sieci - budujemy społeczność
Zmiany w Miasto-info.pl pozwalają na stworzenie własnego fragmentu w sieci i aktywny udział mieszkańców w codziennym życiu powiatu myślenickiego. Analizując wyniki ankiety przeprowadzonej wśród naszych Użytkowników oraz biorąc pod uwagę otrzymywane od was listy, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian
Zmiany w Miasto-info.pl pozwalają na stworzenie własnego fragmentu w sieci i aktywny udział mieszkańców w codziennym życiu powiatu myślenickiego. Analizując wyniki ankiety http://miasto-info.pl/myslenice/2353,miasto-info-pl-twoj-fragment-sieci.html przeprowadzonej wśród naszych Użytkowników oraz biorąc pod uwagę otrzymywane od Was listy, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian
Miasto-info.pl od początku swojej działalności wyróżnia charakter społecznościowy, dzięki czemu treści mogą tworzyć jego użytkownicy. To główna idea przyświecająca nam od pięciu lat. W głównej mierze to od Was zależy, jakie tematy poruszane są na naszych łamach i to Wy tworzycie opinie, biorąc udział w panelu dyskusyjnym.
W Wasze ręce oddajemy nie tylko możliwość relacjonowania wydarzeń http://miasto-info.pl/news/add , ale również ich zapowiadanie http://wydarzenia.miasto-info.pl/add i komentowanie http://forum.miasto-info.pl/, a dla osób posiadających lekkie pióro - możliwość prowadzenia blogów http://blogi.miasto-info.pl/. Pasjonaci fotografii nadal mogą publikować swoje prace w dziale FotoArt http://fotoart.miasto-info.pl/ .
Rezygnujemy z anonimowych wpisów 
Rezygnujemy z anonimowych wpisów, co według większości ankietowanych powinno podnieść poziom merytoryczny komentarzy. Od dzisiaj aktywność na portalu możliwa jest po wcześniejszym zalogowaniu. Dostęp do treści bez logowania nadal jest możliwy. Na stronie głównej umieściliśmy narzędzia pomocne do sortowania artykułów. [SCREEN]
[SCREEN] W profilach użytkowników poprawiliśmy m.in. funkcjonalność poczty wewnętrznej i system subskrybowania interesujących Was treści. Panel pozwala na zarządzenie Waszymi materiałami, dodawanie artykułów, wydarzeń, zdjęć, wpisów na blogach, komentarzy, ogłoszeń oraz kontaktu z innymi użytkownikami.
Dodane posty mogą być oceniane przez pozostałych użytkowników za pomocą "+" i "-". Obok nich umieściliśmy rozwijany panel pozwalający na wygenerowanie linku do wpisu lub zgłoszenie naruszenia. Kliknięcie tego ostatniego to sygnał dla administratora, że w danym poście mogą np. być naruszone czyjeś dobra osobiste. [SCREEN]
Katalog firm i ogłoszenia
Zmieniliśmy układ strony w taki sposób, aby stał się bardziej czytelny. Tak jest nie tylko na stronie głównej i wewnątrz artykułów, ale również w poszczególnych działach m.in.: katalog firm http://firmy.miasto-info.pl/, ogłoszenia http://ogloszenia.miasto-info.pl/ , społeczność http://miasto-info.pl/spoleczenstwo/ , forum http://forum.miasto-info.pl/, blogi http://blogi.miasto-info.pl/. 
 
W dziale ogłoszenia http://ogloszenia.miasto-info.pl/ wpisy zostały posegregowane a ich żywotność przedłużona z 14 do 28 dni. Anonsy pozostają bezpłatne, dodatkowo do każdego z nich można dołączyć zdjęcie. Nowością są ogłoszenia dla firm, które oznaczone zostaną gwiazdką.
Wpis w katalogu firm http://firmy.miasto-info.pl/ możliwy jest na dwóch poziomach: darmowym i premium (dowiedz się więcej http://firmy.miasto-info.pl/add-select ), które pozwalają nie tylko na zamieszczenie informacji o prowadzonej przez Was działalności, ale również stworzenia własnej strony internetowej - wizytówki firmy w przeciągu kilkunastu minut. Firmy posiadające wpis premium http://firmy.miasto-info.pl/add-select  mogą również dodawać ogłoszenia, które zostaną wyróżnione.
Zaplanowaliśmy także nowe powierzchnie reklamowe http://miasto-info.pl/reklama.html  i rodzaje nośników  dla firm zainteresowanych promocją swojej działalności w ramach naszego portalu. Proponowane banery to tylko nasza sugestia (istnieje możliwość umieszczania ich w innych modułach portalu). Przedstawicieli firm zachęcamy do spotkania się z naszym konsultantem lub kontakt poprzez redakcja@miasto-info.pl. Chętnie pomożemy w zaplanowaniu Twojej kampanii reklamowej.
Rozrywka i kalendarz wydarzeń
Organizatorzy imprez mogą korzystać z nowych możliwości promocji ich wydarzenia w ramach patronatu medialnego Miasto-info.pl http://miasto-info.pl/patronat-medialny.html. Wydarzenia objęte patronatem medialnym otrzymują specjalny status, są promowane na stronie głównej oraz w kalendarzu wydarzeń. 
Wspomniane nowości, to zaledwie garstka narzędzi  jakie oddajemy w Wasze ręce. Większość z nich dotyczy funkcjonalności strony, a pozostałe poznacie w trakcie jej użytkowania. 
Do przeglądania portalu Miasto-info.pl zalecamy przeglądarkę Google Chrome lub Firefox. W najbliższych dniach u użytkowników korzystających ze starszych wersji przeglądarki Internet Exlporer mogą występować błędy. Ich obecność oraz dodatkowe sugestie prosimy zgłaszać za pomocą poczty wewnętrznej pisząc na konto Redakcja http://mieszkancy.miasto-info.pl/1/ . Od każdego z nas zależy w jaki sposób zagospodarujemy fragment sieci, jakim jest portal Miasto-info.pl.
 
Zmiany w Miasto-info.pl pozwalają na stworzenie własnego fragmentu w sieci i aktywny udział mieszkańców w codziennym życiu powiatu myślenickiego. Analizując wyniki ankiety przeprowadzonej wśród naszych Użytkowników oraz biorąc pod uwagę otrzymywane od Was listy, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian
 
 
Miasto-info.pl od początku swojej działalności wyróżnia charakter społecznościowy, dzięki czemu treści mogą tworzyć jego użytkownicy. To idea przyświecająca nam od pięciu lat. W głównej mierze to od Was zależy, jakie tematy poruszane są na łamach i to Wy tworzycie opinie, biorąc udział w panelu dyskusyjnym.
 
W Wasze ręce oddajemy nie tylko możliwość relacjonowania wydarzeń, ale również ich zapowiadanie i komentowanie, a dla osób posiadających "lekkie pióro" zachęcamy do prowadzenia blogów, natomiast Pasjonaci fotografii nadal mogą publikować swoje prace w dziale FotoArt.
 
Rezygnujemy z anonimowych wpisów
 
Rezygnujemy z anonimowych wpisów, co według większości ankietowanych powinno podnieść poziom merytoryczny komentarzy. Od dzisiaj aktywność na portalu możliwa jest po wcześniejszym zalogowaniu. Dostęp do treści bez logowania nadal jest możliwy. Na stronie głównej umieściliśmy narzędzia pomocne do sortowania artykułów.
 
W profilach użytkowników poprawiliśmy m.in. funkcjonalność poczty wewnętrznej i system subskrybowania interesujących Was treści. Panel pozwala na zarządzenie Waszymi materiałami, dodawanie artykułów, wydarzeń, zdjęć, wpisów na blogach, komentarzy, ogłoszeń oraz kontaktu z innymi użytkownikami.
 
Dodane posty mogą być oceniane przez pozostałych użytkowników za pomocą "+" i "-". Obok nich umieściliśmy rozwijany panel pozwalający na wygenerowanie linku do wpisu lub zgłoszenie naruszenia. Kliknięcie tego ostatniego to sygnał dla administratora, że w danym poście mogą np. być naruszone czyjeś dobra osobiste. [SCREEN]
 

Katalog firm i ogłoszenia
 
Zmieniliśmy układ strony w taki sposób, aby stał się bardziej czytelny. Tak jest nie tylko na stronie głównej i wewnątrz artykułów, ale również w poszczególnych działach, to m.in.: katalog firm, ogłoszenia, społeczność, forum, blogi
 
W dziale ogłoszenia wpisy zostały posegregowane a ich żywotność przedłużona z 14 do 28 dni. Anonsy pozostają bezpłatne, dodatkowo do każdego z nich można dołączyć zdjęcie. Nowością są ogłoszenia dla firm, które oznaczone zostaną gwiazdką.
 
Wpis w katalogu firm możliwy jest na dwóch poziomach: darmowym i premium (dowiedz się więcej), które pozwalają nie tylko na zamieszczenie informacji o prowadzonej przez Was działalności, ale również stworzenia wizytówki firmy w przeciągu kilkunastu minut. Firmy posiadające wpis premium mogą również dodawać ogłoszenia, które zostaną wyróżnione.
 
 
Dla zainteresowanych promocją swojej działalnosci zaplanowaliśmy nowe powierzchnie reklamowe. Proponowane banery to tylko nasza sugestia (istnieje możliwość umieszczania ich w innych modułach portalu). Przedstawicieli firm zachęcamy do spotkania się z naszym konsultantem lub kontakt poprzez redakcja@miasto-info.pl. Chętnie pomożemy w zaplanowaniu Twojej kampanii reklamowej i dopasujemy ją do Twoich potrzeb i możliwości.
 
Rozrywka i kalendarz wydarzeń
 
Organizatorzy imprez mogą korzystać z nowych możliwości promocji ich wydarzenia w ramach patronatu medialnego Miasto-info.pl. Wydarzenia objęte patronatem medialnym otrzymują specjalny status, są promowane na stronie głównej oraz w kalendarzu wydarzeń. 
 
Wspomniane nowości, to zaledwie garstka narzędzi  jakie oddajemy w Wasze ręce. Większość z nich dotyczy funkcjonalności strony, a pozostałe poznacie w trakcie jej użytkowania. 

Do przeglądania portalu Miasto-info.pl zalecamy przeglądarkę Google Chrome lub Firefox. W najbliższych dniach u użytkowników korzystających ze starszych wersji przeglądarki Internet Exlporer mogą występować błędy. Ich obecność oraz dodatkowe sugestie prosimy zgłaszać za pomocą poczty wewnętrznej pisząc na konto Redakcja. Od każdego z nas zależy w jaki sposób zagospodarujemy fragment sieci, jakim jest portal Miasto-info.pl.
 
Dołącz do internetowej społeczności myśleniczan. Zarejestruj się!

Czytaj także

Komentarze

 • paulinka 02.09.2012 - 8:25
  ja dołączyłam hi hi witajcie oficjalnie, do tej pory pisałam jako niezarejestrowana :**
  7 13 Cytuj Zgłoś
 • Bartek 02.09.2012 - 8:45
  moze teraz wrócą starzy bywalcy forum i czesciej bedzie pisal myslenczanin007, profesor, luna, cygnus, hanibal no i adzygmnunt! czekam na was panowie :) a moze wielki come back cyrka? kto wie kto wie...
  9 7 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 8:47
  No wreszcie!!!!
  Brawo Redakcja.
  I jeszcze jedno Redakcjo. Mniej anonimowości z Waszej strony.
  6 8 Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 02.09.2012 - 8:55
  Zmiany "poszły" w dobrym kierunku.
  Pisanie w poprzedniej wersji miasto-info stawało się jak wsadzenie palca w pupę przy podcieraniu.
  Znikną niezalogowani, czy znikną wraz z nimi treści, którymi nas obdarzali?
  Szkoda, że Redakcja nie "wstawiła" funkcji "banowania" forumowiczów, a może w jakiejś perspektywie się pojawi?
  Dalej jestem zdecydowanie >na nie< możliwości możliwości oceniania
  -/+.
  Nie wymaga to wysiłku uzasadnienia swojego zdania, swojej opinii.
  Klikanie w ...stwarza tylko iluzję, że Redakcja czuwa nad merytoryczną stroną wpisów.
  Nie pojawiło się "pudełko do bezpośredniej dyskusji" Dla mnie szkoda!
  To tylko parę uwag przed rozpoczęciem nowego życia przez forum. czy na tych się zakończy?
  6 9 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 9:01
  adzygmunt napisał/a:
  Znikną niezalogowani?
  Aktywność na portalu - w tym możliwość zamieszczania postów możliwa jest wyłącznie po zalogowaniu. Wszystkie treści oczywiście zostają widoczne dla osób, które nie zdecydują się na założenie konta.

  adzygmunt napisał/a:
  Szkoda, że Redakcja nie "wstawiła" funkcji "banowania" forumowiczów, a może w jakiejś perspektywie się pojawi?
  Taka funkcja oczywiście istnieje i jest stosowana od dawna, nie do końca była skuteczna w przypadku niezalogowanych użytkowników. Udało nam się jednak rozwiązać ten problem.

  adzygmunt napisał/a:
  Dalej jestem zdecydowanie >na nie< możliwości możliwości oceniania -/+.
  Z oceny postów nie zamierzamy rezygnować. Proszę je traktować jako barometr nastrojów czytelników.

  adzygmunt napisał/a:
  To tylko parę uwag przed rozpoczęciem nowego życia przez forum. czy na tych się zakończy?
  W planie mamy jeszcze wiele zmian, jednak nie chcemy niczego zapowiadać zanim nie uda się ich wprowadzić.
  9 6 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 9:07
  usunięcie niezalogowanych to krok w dobrym kierunku
  12 9 Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 02.09.2012 - 9:44
  Pierwsza uwaga:
  Po "wejściu" na "temat" wiadomo było, kto napisał ostatni post. Teraz nie widzę tej funkcji.
  Nie ukrywam, że dla mnie była to ważna wskazówka do czytania postu. Jak dla mnie szkoda, że nie ma tej funkcji/możliwości.
  Dyskutowałbym co jest ważniejsze ilość wpisów, wejść, czy też "kto dał głos"!
  Do odpowiedzi Redakcji dotyczącej "banowania" Nie zauważyłem Waszej działalności w tym względzie. Czerwona kreseczka minusik pod profilem itp tego nie widziałem.
  Kasowanie wpisów niezalogowanych i zalogowanych to nie to samo!
  Nie mam nic co do "barometru nastrojów" czytelników.
  Istnieje wiele nowocześniejszych form wyrażania swoich opinii o postach, czy tematach poruszonych w w nich. Już to samo budzi mój brak entuzjazmu do tej formy dyskredytowania... "postmena" czy treści postu?
  Kilka forum odwiedzam, na trzech jestem stale obecny a dotyczącym b. dużego miasta. minusów i plusów nie dostrzegłem.
  A jeśli komuś się nie spodobała treść mojego wpisu, to w odpowiedzi napisał dlaczego. Nigdy i nigdzie oprócz Miasto- Info nie miałem odczucia personalnego ataku na "adzygmunta" . Tutaj takie wpisy znajdywały się co w konsekwencji skutkowało brakiem wpisów z mojej strony.
  W głównej mierze niezalogowani spowodowali, że równia na której znalazło się Miasto-Info była w dół.
  Ta część zniknęła. Pozostał anachroniczny system oceniania minusami i plusami. I to zniknie.
  Jeśli nie, to jestem przekonany, wpisów Luny, Cygnusa, Myśleniczanina 007, Bartka itp ta długa lista tych których warto było poczytać zacznie się kurczyć. Ostatnio to były same perełki w morzu.
  O atrakcyjności forum dla potencjalnych reklamodawców, tutaj piszemy o finansach, stanowi liczba wejść. Niezalogowani w efekcie zdominowali forum, ale ...
  Reklamodawcy także widzą wpisy i analizują, czy to są potencjalni klienci?
  Ale to już nie w tym temacie.
  4 17 Cytuj Zgłoś
 • Bartek 02.09.2012 - 9:58
  adz moze niektorym nie podobaja sie twoje wpisy a nie chce im sie z toba debatowac przez kilkanascie postow i dlatego klikaja "-" a ty odbierasz to zbyt osobiscie i zamykasz sie w sobie :) plusy i minusy dla mnie to swietna zabawa - oceniam wiekszosc postow i jesli nie chce mi sie pisac albo dyskutowac z innymi w ten sposob daje znac czy mi sie podoba wypowiedz czy nie.

  z tego co pamietam zawsze byles zwolennikiem opcji z logowaniem i masz, a donosze wrazenie ze dalej jestes niezadowolony . mi odpowiada najbardziej, nareszcie zniknie z forum chamstwo pseudoreklamy i oczernianie wszystkich dookola.
  15 6 Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 02.09.2012 - 10:34
  Tak mam ... już pięć minusów ty razem zalogowanych.
  Szkoda tylko, że Ty to wyartykułowałeś.
  Wiem, że odniosłeś się do +/- i szanuje Twoje zdanie.
  Nie zmieniam natomiast mojego.
  A pozostałe minusy dotyczyły także tej samej kwestii"? Bo wszakże poruszyłem kilka innych tematów!
  Co ma tutaj moje zadowolenie czy nie, do rzeczy zaistniałych. Są takie i już!
  Piszę bo mam nadzieję, że moje zdanie ktoś podziela a z czasem kropla drąży skałę /Akurat ta skała to Twoje poglądy?/
  Mnie także jak Tobie odpowiada, że zniknie cyt: "najbardziej, nareszcie zniknie z forum chamstwo pseudoreklamy i oczernianie wszystkich dookola" koniec cytatu.
  I to by było na tyle adz
  7 16 Cytuj Zgłoś
 • profesor profesor 02.09.2012 - 11:39
  Znakomity pomysł z obowiązkiem logowania. Mam nadzieję, że teraz dyskusja będzie merytoryczna i zalogowani wyjdą na powierzchnię. Sam w ostatnich miesiącach przestałem pisać z powodu agresji i braku dobrych manier u niezalogowanych. Gratuluję posunięcia
  6 12 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 12:16
  beznadzieja :)
  8 9 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 02.09.2012 - 14:02
  Super. Fajnie, że Miasto-Info idzie nie tylko z duchem czasu, ale również słucha swoich użytkowników. Na niemożliwość umieszczania postów przez niezalogowanych czekałem od samego początku buszowania po tym serwisie. Bardzo dobra decyzja. Brakuje jeszcze kilku szlifów i na prawdę portal będzie fajną sylwetką miasta.
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • Mariusz Drzyzga 02.09.2012 - 14:32
  Logowanie nie gwarantuje podniesienia pozimu dyskusji, bo niezalogowani również mogą pisać bzdury, jednak
  bartek napisał/a:
  nareszcie zniknie z forum chamstwo pseudoreklamy
  i to już duży plus..

  Redakcjo gratuluje
  i pozdrawiam
  4 4 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 14:57
  def_ibrylator napisał/a:
  Brakuje jeszcze kilku szlifów i na prawdę portal będzie fajną sylwetką miasta.
  Co do sylwetki miasta jeszcze dużo brakuje i będzie brakowało.
  Dopóki Redakcja będzie dalej kontynuować swoja filozofię. Filozofię: wrzućcie coś na serwer, jakiś artykulik, news zdjęcie z jakiejś imprezy a my wygładzimy, zamieścimy zdjęcie i jest OK.
  I tak to się będzie powoi kręciło. Jak ktoś nie wrzuci ważnej wiadomości, to jej nie będzie.
  Do wspomnianej przez Ciebie "sylwetki miasta" brakuje pracy redaktorskiej Redakcji (troszkę wydumana nazwa - bardziej adekwatna jest nazwa: moderatorzy). "Redakcja" nie zabiega o współpracę z instytucjami, nie wysyła zapytań, czy i jakie będą imprezy czy zdarzenia.
  Opiera się na doniesieniach (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) mieszkańców. A to zdecydowanie za mało. Choć niewątpliwym sukcesem portalu jest wypełnienie niszy w internetowych Myślenicach, bo no horyzoncie nie widać konkurencji.
  Pozdrawiam Redakcję
  5 4 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 15:01
  Ottoman napisał/a:
  def_ibrylator napisał/a]"Redakcja" nie zabiega o współpracę z instytucjami, nie wysyła zapytań, czy i jakie będą imprezy czy zdarzenia.
  Niestety mija się Pan z prawdą. Zapytania wysyłamy na bieżąco zabiegając o współpracę z różnymi instytucjami - jak je Pan nazywa, jednak, aby mogło do niej dojść zainteresowane muszą być obie strony. Jedne instytucje są na nią otwarte, innym przychodzi to trudniej.
  7 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 15:03
  Jest napewno "czyściej", tylko czy aby nie za "sterylnie"? Myslę że to jedynie kwestia przyzwyczajenia się do braku ramek tu i ówdzie. Pozytywną kwestią jest brak możliwości wpisów przez niezalogowanych "gości" co nie tylko zmusi do większej samokontroli wypowiedzi ale również obniży ostatnio często pojawiający się na tym portalu spam. Proponuje Redakcji zaglądnąć również na listę nazw zalogowanych i również tam zrobić porządek (podejrzewam że login "cartierreplicas" nie wniesie zbyt wiele do dyskusji na tym portalu. )

  Panie, Panowie - równie serdecznie pozdrawiam Was "zalogowanych" i z niecierpliwoscią czekam na powrót do stałych fragmentów gry - czyli nocnych rozmów bez tłoku, "agresywnej" wymiany zdań na tematy wojenno religijne oraz tak ostatnio zaniedbanej kwestii "co w trawie piszczy" - Myślenickie myślenie - reaktywacja.

  Edit;
  Zapomniałbym dodać; kwestię poruszoną przez ADZygmunta- indykator ostatniego postu na forum. Powiem szczerze że dla mnie również był to pewien punkt odniesienia w kwestii "czytać/ nie czytać" Może da się uwskutecznić powrót tej opcji?
  4 4 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 15:05
  I bardzo dobrze. Oby było tego jak najwięcej. A jakie są przyczyny braku zainteresowań?

  ... tak na marginesie...
  chciałem poprawić wyrazy w poprzednim poście. Brakuje mi "edytuj".
  1 5 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 15:09
  Ottoman napisał/a:
  ... tak na marginesie...
  chciałem poprawić wyrazy w poprzednim poście. Brakuje mi "edytuj".
  Opcja jak w poprzedniej wersji działa do momentu aż po Pana poście pojawi się kolejny.
  7 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 15:13
  Dzięki. Teraz widzę.
  2 6 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 15:14
  Jeszcze jedno addendum;
  Czy można by było wprowadzić indykator zaogowanych użytkowników? I jak już ADZ postulował wielokrotnie "shout box". Większość forums na których się pojawiam ma już dawno taką opcję.

  Nie wiem czy to tylko w moim przypadku ale logowanie na Miasto-Info przez Facebook'a nie działa.
  3 4 Cytuj Zgłoś
 • Marek 02.09.2012 - 16:49
  Nareszcie ;).
  3 9 Cytuj Zgłoś
 • Mietek 02.09.2012 - 17:06
  brawo
  2 12 Cytuj Zgłoś
 • Kuba 02.09.2012 - 18:20
  Cieszy zmiana odnośnie możliwości dodawania komentarzy. Jestem na tak. :)
  3 7 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 18:32
  z działu ogłoszeń znikła liczba wyświetleń, była to pomocna opcja bo pokazywała czy ogłoszenie cieszyło się oglądalnością
  5 3 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 19:11
  Też czekałem na tę zmianę, A co do +/- które denerwują Adzygmunta, myślę że jak Bartek napisał problem nie tkwi w treści posta lecz.... w Adzygmuncie. ;)
  11 12 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 21:16
  Git majonez ;)
  2 10 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 21:46
  Czy wpisanie kilku danych podniesie poziom dyskusji?
  Czy logując się zwiększa się moje IQ.kultura osobista,wykształcenie?
  Co do powrotu starych użytkowników,część wróci gdy będzie miała w tym interes np. przed wyborami a część powiedziała do widzenia i raczej nie wróci z powodu kosmetycznych zmian które maja głównie na celu zamknięcie niektórym gęby.
  Trzeba być naprawdę naiwnym żeby uwierzyć że te zmiany są dla dobra użytkowników?
  A może chodzi o to że strona stała sie dość popularna aby przynosić dochód z reklam i na wszelki wypadek trzeba ograniczyć troszeczkę wolność wypowiedzi aby nie odstraszyć niektórych zleceniodawców?
  Tak czy siak wysiadam na przystanku wolność słowa.
  15 2 Cytuj Zgłoś
 • 02.09.2012 - 22:09
  pesymista napisał/a:
  Czy wpisanie kilku danych podniesie poziom dyskusji?
  Czy logując się zwiększa się moje IQ.kultura osobista,wykształcenie?

  Tak czy siak wysiadam na przystanku wolność słowa.
  Nie do końca się z Tobą zgadzam. Możesz sobie pooglądać dyskusje sprzed kilku dni. Aż roi się w nich od pojedynczych słówek, półsłówek, idiotycznych odzywek, byleby coś napisać lub debilnie dogryźć. A najlepiej to się robi podpisując się jako "abc" czy "xyz". Ci ludzie są zbyt leniwi, żeby zakładać sobie konto, zalogować się.

  Ale skoro zdecydowałeś się, żeby wysiadać. Twój wybór.
  Pozdrawiam
  3 10 Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 02.09.2012 - 23:02
  Mapa Myślenic, szkoda, że nie ma aktywnej funkcji szukaj adresu.
  Pesymista Napisałeś uwagi. Z niektórymi się zgadzam, co wynika z moich poprzednich postów.
  Widzę, że zostałem sam ze zdaniem, iż +/- w końcowym efekcie zaszkodzą forum.
  To kuriozalne czy pionierskie rozwiązaniem by sprawdzać cyt Redakcję: "barometr nastrojów".
  Cóż, leniwym do wyrażania swojej opinii, choćby kilkoma zdaniami to woda na młyn.
  A ja...dalej drążyć "będę skałę"
  2 11 Cytuj Zgłoś
 • Johann Gambolputty... Z Ulm. 02.09.2012 - 23:04
  Redakcjo - dobre posunięcie ze zmianami. Może wreszcie skończy się "wolna amerykanka" i miasto-info przestanie być spluwaczką.
  5 13 Cytuj Zgłoś
 • 03.09.2012 - 9:29
  Jak dla mnie również wielki plus na zmiany. Troszkę muszę się przyzwyczaić do zmian w szacie graficznej, ale możliwość wypowiedzi tylko zarejestrowanych użytkowników to krok do przodu. Myślę że poziom dyskusji na pewno na tym zyska, bo to co zrobiło się ostatnimi czasy było już lekkim przegięciem.
  3 7 Cytuj Zgłoś
 • profesor profesor 03.09.2012 - 11:12
  majcinek napisał/a:
  Jak dla mnie również wielki plus na zmiany. Troszkę muszę się przyzwyczaić do zmian w szacie graficznej, ale możliwość wypowiedzi tylko zarejestrowanych użytkowników to krok do przodu. Myślę że poziom dyskusji na pewno na tym zyska, bo to co zrobiło się ostatnimi czasy było już lekkim przegięciem.
  Mam problemy ze wzrokiem, szybko męczą mi się oczy przed monitorem, ale nowa szata ułatwia przeglądanie portalu.
  2 8 Cytuj Zgłoś
 • Zdzichó Kowal PJN 03.09.2012 - 14:22
  Niepoczebno siem robi taki reform, psiamać!
  17 4 Cytuj Zgłoś
 • 03.09.2012 - 15:43
  Uderz w stół... ;)
  6 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.09.2012 - 17:44
  Nie wierzę własnym oczom! Czy to uf jaki czy Panicz Zdzichó we własnej osobie?
  Po powrocie Pana Zdzicha znów nie będzie się spało po nocach;)
  5 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.09.2012 - 20:48
  Zdzichó z Suwałk napisał/a:
  Niepoczebno siem robi taki reform, psiamać!
  Jeśli Zdzichó wrócił to znaczy, że zmiany były potrzebne :)
  Zdzichó witaj w domu :)
  3 7 Cytuj Zgłoś
 • جوبا 04.09.2012 - 2:23
  Przyszedl czas takze i na moja rejestracje. Wprowadzenie rejestracji jak i innych zmian jest sluszne, jezdnakze mam kilka uwag.

  1. §1pkt15 regulaminu stanowi "Redakcja Miasto-info.pl rości sobie prawo do dowolnej zmiany materiałów publikowanych przez użytkowników..." w połaczeniu z §1pkt2. "Postanowienia zawarte w §1 Postanowienia ogólne i definicje dotyczą całości portalu łącznie z wszystkimi jego częściami składowymi jakimi są m.in.: Forum, FotoArt, Blogi, Katalog Firm." daje możliwosc Szanownej Redakcji na dowolna edycje wpisów na forum, komentarzy oraz artykułow zamieszczanych przez użytkowników na portalu. Wnosi to furtke do naduzyc ;)

  2. Konieczne jest pojawienie sie wyswietlania daty oraz autora ostatniej wypowiedzi na forum w przegladzie tematów w danej kategorii (np Praca) jest to bardzo uzyteczna funkcja.

  3. Prosze o informacje oraz weryfikacje działu ogloszenia czy czasem stare, nieaktualne ogloszenia np 2011 roku nie przedluzyły sie automatycznie

  Zmiany ida w dobra strone, tak trzymac Szanowna Redakcjo :)
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.09.2012 - 7:10
  Oho ho... Oho ho...
  6 3 Cytuj Zgłoś
 • 04.09.2012 - 10:15
  Wuj ćwiczy przed szóstym grudnia?

  Czy tylko ja nie widzę autorów tematów.
  5 2 Cytuj Zgłoś
 • 04.09.2012 - 18:55
  wszystko fajnie ale szata graficzna przypomina strony z lat późnych 90' lub 2000 poprzedni wygląd był znacznie bardziej nowoczesny
  5 3 Cytuj Zgłoś
 • mirek@ 04.09.2012 - 20:14
  Tom_ napisał/a:
  wszystko fajnie ale szata graficzna przypomina strony z lat późnych 90' lub 2000 poprzedni wygląd był znacznie bardziej nowoczesny
  lata 90/2000 bardziej przypomina mi strona raciechowic http://raciechowice.pl/pl/news.php lub tokarnia http://www.tokarnia.info.pl/php/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 05.09.2012 - 13:14
  Brawo ! :) mnie się taki układ strony i wygląd bardzo podoba , nowoczesny, prosty i elegancki :)
  1 4 Cytuj Zgłoś
 • Mietek 06.09.2012 - 16:01
  miło popatrzeć że niema gimnazjalistów (tych nie zalogowanych) i ich głupich tekstów!! chociaż minusiki mogą sobie pododawać!! chociaż tyle;-)
  2 5 Cytuj Zgłoś
 • 11.09.2012 - 14:03
  niestety nadeszła wiekopomna chwila trzeba sie logować ale szata graficzna mogła zostać taka jak była
  1 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach