Podsumowanie Sezonu Tenisowego 2012 [WIDEO]

Na kortach myślenickiego Zarabia wręczono puchary i nagrody laureatom rozgrywek tenisowych sezonu 2012 zorganizowanych przez TKKF „Uklejna” w Myślenicach

W najbardziej licznej kategorii „OPEN” Mężczyzn, w której brało udział 30 graczy, po 5 turniejach pierwsze miejsce zajął Marek Fijał (250 pkt), drugie Marek Dziekan (190 pkt), a trzecie Piotr Zięba (165 pkt). Wszyscy medaliści występowali w barwach Myślenic.

W kategorii do lat 18: I miejsce – Adam Serwatka z Krakowa, II miejsce – Julka Mosurska z Myślenic i III miejsce Dominik Górka z Myślenic.

W kategorii +50 (lat): I miejsce Marek Dziekan, II Miejsce Maciej Kozieł, III miejsce Ryszard Trzciński.

Natomiast w kategorii najstarszych rocznikiem czyli +60: I miejsce – Eugeniusz Żądło, II Miejsce Bogdan Lis, III miejsce Andrzej Kołodziejczyk.

W dniach 15-16 września w ramach Tenisowego Weekendu na Zarabiu odbyły się turnieje Pań, debla i miksta. W turnieju pań zwyciężyła Julia Mosurska z Myślenic, w deblu tryumfowali Bartek Trzciński i Klaudiusz Gęsicki, natomiast niedzielnego miksta zwyciężyła para Tomasz Bess i Małgorzata Podrecka.

Wszyscy laureaci GRAND PRIX 2012 otrzymali puchary i nagrody, które wręczali Prezes TKKF Myślenice Eugeniusz Żądło, Dyrektor Urzędu MiG Myślenice Mieczysław Kęsek oraz Szef kortów na Zarabiu i Dyrektor Turniejów GRAND PRIX Grzegorz Kosek.