Amatorska Liga Siatkówki: Po pierwszej kolejce prowadzi ZSTE Myślenice

Zakończyła się pierwsza kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Powiatu Myślenickiego. Prowadzi drużyna ZSTE Myślenice, która pokonała Lubień 3:0

Największą sensacją tej kolejki była porażka wielokrotnego zwycięzcy amatorskich turniejów piłki siatkowej 40-latków z Wiśniowej z SIX IN BLACK z Zarabia. Niezwykle emocjonujący okazał się mecz OFF Tokarnia z TKKF-em Myślenice, który pomimo porażki w dwóch pierwszych setach zwyciężył pokonując w tie-breku przeciwnika 15:4. Po pierwszej kolejce prowadzi ZSTE z Myślenic, który z lekkimi kłopotami w drugim secie pokonał 3:0 drużynę z Lubnia.

W lidze mogą brać udział zespoły złożone wyłącznie z zawodników grających amatorsko w piłkę siatkową. W skład zespołu muszą wchodzić przynajmniej dwie kobiety, a suma lat mężczyzn pozostających na boisku powinna wynosić co najmniej 140.