Piłka nożna V liga: Orzeł Myślenice remisuje. Zajmuje 11 miejsce w tabeli [WIDEO]

Po siedmiu kolejkach V ligi - Kraków III Orzeł Myślenice znajduje się na 11. pozycji i wciąż nie wygrał w tym sezonie meczu ligowego, notując pięć remisów i dwie porażki

Drużyna z Dolnego Przedmieścia w dwóch ostatnich spotkaniach straciła zwycięstwo z ostatniej minucie.

W pierwszej kolejce z Dziecanovią Dziekanowice prowadzenie 2:1 Orłowcy stracili w 90. minucie po strzale z rzutu wolnego. Tydzień później w Kornatce, myśleniczanie prowadzą grę przez cały mecz, strzelają dwie bramki, nie wykorzystują rzutu karnego, a rywale oddają na bramkę tylko dwa strzały, obydwa z rzutów karnych i remisują 2:2. W następnej kolejce do Myślenic przyjeżdża Jordan Zakliczyn, oddaje na bramkę jeden strzał, pada gol i rywal broni się całym zespołem.

Strzelecką niemoc przełamuje w końcu Bałucki, ale mecz kończy się remisem 1:1. Następny remis to już Krzyszkowice - Orzeł prowadzi 1:0, potem Hejnał strzela dwa gole, na co dwoma trafieniami odpowiadają myśleniczanie za sprawą Żaka. Jest 3:2 i sędzia dolicza trzy minuty. W pierwszej już doliczonej minucie Hejnał wyrównuje i mecz kończy się wynikiem 3:3.

Piąty remis to już ubiegła sobota - Orzeł w wyraźnym dołku liczy na przełamanie. Skrzydła Orła podcięte są w końcówce pierwszej połowy, gdy na prowadzenie wychodzi Gościbia Sułkowice. Po przerwie ambicjonalne podejście zawodników z Myślenic powoduje, że Orzeł wychodzi na prowadzenie po golach strzelonych przez Bałuckiego i Pyzię. Zwycięstwo wydawało się być w już w garści, gdy znów w ostatniej minucie Gościbia grająca w przewadze jednego zawodnika doprowadza do remisu 2:2.