logo-web9

Na 3 kolejki przed końcem Orzeł na 3 miejscu

Piłkarze Orła wygrali z LKS Rudnik 2:0 i na trzy kolejki przed końcem zajmuje trzecie miejsce w tabeli

LKS Rudnik - Orzeł Myślenice 0:2 (0:1) Michał Górka 24, Mateusz Sabała 62 ORZEŁ: Marek Pajka - Żak, Mistarz, Maślak, Mikołajczyk - B.Łętocha, Ślusarz - P.Łętocha (74 Święch), Pyzio (83 Mateusz Pajka), Kasperek (46 M.Sabała) - M.Górka (84 Kubala)

Bohaterem spotkania została bramkarz Orła- Pajka, który wielokrotnie ratował wynik. Podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra w pierwszej połowie strzelili na 1:0, a na początku drugiej odsłony podwyższyli na 2:0.

W pierwszych minutach sam na sam z Markiem Pajką znalazł się Bartosz Bargieł, ale golkiper Orła zdołał wybronić jego uderzenie. Później bombę w okolice okienka bramki posłał Grzegorz Kowalski i tym razem dofrunął do niej bramkarz Orła. Trzecia groźna sytuacja, to znów niesygnalizowany strzał Grzegorza Kowalskiego, który nie bez problemów Marek Pajka sparował na słupek.

W końcówce gospodarze mieli jeszcze dwie sytuacje, gdy najpierw główkował Andrzej Cebula, a następnie Bartosz Bargieł, ale w obydwóch przypadkach skutecznie interweniował Marek Pajka.