Tenis: Piotr Zięba wygrał SIEPRAW CUP 2016

Piotr Zięba pokonał w finale Łukasza Łotockiego 6/1 6/2

Na kortach w Sieprawiu rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego Siepraw Cup 2016. W zawodach wzięło udział jedenastu zawodników z Sieprawia, Myślenic i Rabki.

Do finału turnieju awansował Łukasz Łotocki pokonując po drodze Mateusza Sołtysa, Krzysztofa Durasiewicza i Radosława Siatkę. Przeciwnikiem Łukasza w finale był Piotr Zięba, który rozprawił się z takimi zawodnikami jak Adam Wójcik, Janusz Dobosz i Marek Ulman.

W finale, przy udziale gorąco dopingującej obu tenisistom publiczności Piotr Zięba pokonał Łukasza Łotockiego w dwóch setach 6/1 6/2. Trzecie miejsce w turnieju zajął Radosław Siatka.

Organizatorem turnieju był Rodzinny Klub Sportowy "Rakieta" z Sieprawia, atmosfera na kortach była radosna i wakacyjna.