Aleksanda Nosek wywalczyła 5 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo

Zawodniczka Sokoła Myślenice zdobyła piąte miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży / Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Judo

Zawody odbyły się w Łodzi, a w XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży / Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo wzięło udział ponad 300 sportowców, walczących o najwyższe krajowe laury w tej kategorii wiekowej.

W Mistrzostwach Polski jedną reprezentantką T.G. SOKÓŁ Myślenice była Aleksandra Nosek, która wywalczyła 5 miejsce. Ola po serii zwycięstw awansowała do półfinału, tam jednak przegrała z zawodniczką UKS 15 KROSNO, a jak się później okazało z przyszłą Mistrzynią Polski w kategorii do 63 kg.

Podopieczna trenera Wiktora Siłuszyka wystartowała w bloku finałowym w walce o 3 miejsce, gdzie przegrała z zawodniczką z Tarnowa. Dla Oli to pierwszy rok kategorii juniora młodszego.