logo-web9
Fitness

Lady Fitness nie zwalnia tempa. Za nimi wiele sukcesów, ale też czas pełen nowych wyzwań

Za klubem Lady Fitness - ekspertami z dziedzin tańca, gimnastyki akrobatyki i fitness sportowego aktywne tygodnie. Jak zapowiada trenerka – przed zawodniczkami jeszcze więcej wyzwań i niemal każdy kolejny weekend jej zawodniczki spędzą na rozgrywkach

Klub w ostatnim czasie brał udział m.in. w debiutach fitness, Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w fitness gimnastycznym będącymi eliminacjami do Mistrzostw Świata Dzieci i Młodzieży oraz Mistrzostw Europy dorosłych sportowców.

- Wszystkie zawodniczki z 15-osobowej reprezentacji klubu weszły w co najmniej w jednych z tych zawodów do finałów, a dodatkowo zawodnik fitness plażowego mężczyzn Dawid Starypan z ramienia KS Lady Fitness reprezentować będzie Polskę na Mistrzostwach Europy – mówi trenerka Anna Simsak-Godula.

Ponadto Milena Młynarczyk zdobyła 1 i 2 miejsca oraz zakwalifikowała się do finałowej szóstki wśród kategorii kobiet open jako jedna z najmłodszych uczestniczek. Łucja Kriuczkow została wicemistrzynią Polskie i zajęła 3 miejsce w Pucharze Polski, Nadia Kania zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, Maja Liszka – wicemistrzostwo Pucharu Polski, Aleksandra Szymska trzecie-, a Gabriela Zygmunt – zajęły 2 miejsce wśród debiutantek Mistrzostw Polski, Nikola Dobosz – 3, Ewa Dziuba - 3, Joanna Panuś – 2, Zofia Murzyn 2 i 4 miejsce, Nadia Korostelova – 5, Julia Pępiak – 6, Anna Węklar – 5, Elżbieta Matoga – 4, Martyna Kutryba – 5, duet Nikoli Dobosz i Martyny Kutryby 1.

Niedawno 60-osobowa delegacja przywiozła z Ogólnopolskiego turnieju oraz Grand Prix Polski 30 medali, a Milena Młynarczyk srebro, dzięki któremu zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata, które rozegrane zostaną w listopadzie.