logo-web9

Piłka nożna, III liga: Drugi remis Dalinu - spadek na 5 miejsce

Bezbramkowy remis z Wierną Małogoszcz w Myślenicach i remis z ubiegłej kolejki 2:2 z Lubaniem Maniowy spowodowały spadek Dalinu z 2 na 5 miejsce w tabeli

Dalin Myślenice - Wierna Małogoszcz 0-0
DALIN: Turbasa - Słonina, Banaszkiewicz, Kowalski, Senderski, Sepioł, Niedźwiedź, Litewka (85 Nowak), Biel, Szwajdych, Papież (58 Wojdała).
WIERNA: Mierzwa - Krzeszowski, Bień, Marreiros, Piotrowski, Kita, Strzębski (68 Kowalski), Wijas (68 Stachura, 80 Dudek), Pawłowski, Malinowski (73 Ostrowski), Kajda.

W pierwszej połowie piłkarze obu drużyn nie stworzyli wielu sytuacji podbramkowych i do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Najlepszą sytuację do zdobycia gola dla biało-zielonych miał w 71. min. Wojdała po zagraniu na pole karne przez Szwajdycha, jednak nie odebrał podania.

Kolejny mecz piłkarze Dalinu zagrają na wyjeździe 16 września z Granatem Skarżysko Kamienna, który obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli.