GRYPS zbiera pieniądze na pierwszą płytę. Brakuje im 4500 zł [WIDEO]

Po dwóch latach wspólnego grania postanowili nagrać płytę. Pieniędzy wystarczyło im na zrealizowanie 6 piosenek. Za pośrednictwem sieci zbierają pozostałą kwotę. Potrzebują 4500 zł

GRYPS działa na scenie od ponad 2 lat. W czerwcu 2016 roku zespół postanowił wejść do studia i nagrać debiutancką płytę. - Udało nam się zarejestrować już 6 numerów. Naszym marzeniem jest jednak, aby znalazło się na tym krążku 10 utworów. Potrzebujemy Waszego wsparcia w realizowaniu naszego planu. Myślimy, że warto nam pomóc, ponieważ chcemy pokazać, że młodzi ludzie z pasją też potrafią osiągnąć sukces – w filmie zamieszczonym na wspierajto przekonują muzycy z Myślenic.

Aby płyta mogła być kompletna GRYPS potrzebuje zrealizować jeszcze cztery piosenki. Według ich obliczeń – potrzeba na to 4500 zł. Za otrzymane pieniądze zespół ma zamiar nagrać brakujące piosenki i wydać fizyczne kopie płyty w maju 2017 roku.


Pieniądze chcą przeznaczyć na wynajem studia wraz z jego wyposażeniem, opłacenie realizatora dźwięku oraz na wytłoczenie płyt. Do tej pory udało się zebrać 23 zł, a projekt wsparły 2 osoby. Akcja trwa do końca stycznia. 

Gryps tworzą: Tomek Ciszczoń - gitara/wokal wspomagający, Maksymilian Czaja - perkusja, Mateusz Ćwierz - gitara/wokal, Kajtek Wysocki - bas

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach