O nas

Portal Miasto-info.pl to największa platforma informacyjna skupiająca mieszkańców powiatu myślenickiego, wokół której przez 12 lat powstawała silna i opiniotwórcza społeczność internetowa. Każdego miesiąca odwiedza nas ponad 60 tys. czytelników, co sprawia, że ponad miliona odsłon miesięcznie, a wynik ten wciąż rośnie.

Miasto-info.pl to medium pierwszego wyboru, ale również pierwszego kontaktu dla mieszkańców powiatu myślenickiego, szukających sprawdzonych i pogłębionych treści w internecie oraz skutecznego partnera w biznesie i promocji swojej działalności.

We współpracy z mieszkańcami tworzymy angażujące treści na wysokim poziomie. Odwiedzając Miasto-info.pl czujesz, że jesteś u siebie, bowiem pokazujemy okolicę naszych czytelników ich oczami. Napędzają nas równocześnie tradycyjne reguły dziennikarstwa, jak i stale zmieniający się świat nowych mediów.

Tworzymy angażujące kampanie reklamowe skrojone do potrzeb i możliwości naszych partnerów. Wspólnie stwórzmy kampanię na łamach serwisu Miasto-info.pl

redakcja@miasto-info.pl