MOKiS: Kino MUZA - tu się ogląda. Każdy z nas ma kino na wyciągnięcie ręki

Funkcjonujące od wielu lat w Myślenicach Kino MUZA serdecznie zaprasza na oferowane seanse filmowe wszystkich miłośników kina, ale nie tylko.

W programie myślenickiego kina znajdują się najnowsze tytuły filmowe, jest także specjalna oferta dla dzieci. Nie trzeba jechać do Krakowa. Każdy z nas ma kino praktycznie na wyciągnięcie ręki

MUZA to najstarsze i najdłużej funkcjonujące na terenie powiatu myślenickiego kino. W przestronnej sali (340 miejsc) można obejrzeć najnowsze krajowe i zagraniczne produkcje filmowe.

W okresie wakacyjnym (sierpień) prowadzona jest retransmisja spektakli operowych z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Kino jest także organizatorem pokazów specjalnych oraz festiwali filmowych.  Aktualny repertuar dostępny jest na www.mokis.myslenice.pl, w zakładce „kino muza” lub w kinowym kalendarzu na miasto-info.pl

- Kino Muza ma swój wyjątkowy charakter. Nie jest to kino stricte komercyjne. Szczególnej uwadze naszą ofertę polecam szkołą na życzenie których możemy sprowadzić konkretne tytuły, które mogą wzbogacić proces kształcenia. Proponujemy filmy z omówieniem lub z dodatkowymi zajęciami – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

materiał powstał przy współpracy z MOKiS 6.6

Powiązane tematy

Czytaj także